D4: Dark Dreams Don’t Die — офіційно і для PC

D4: Dark Dreams Don’t Die

Творець пригодницького екшену D4: Dark Dreams Don’t Die Хідетака Шуехіро в інтерв’ю японському виданню Famitsu підтвердив, що має намір випустити гру для РС. Жодних дат і термінів Хідетака поки що не називає.

Втім, у цьому немає нічого несподіваного. Гра створена спеціально для Xbox One з Kinect і планувалася, як ексклюзив для цієї платформи. На початку березня під час виставки GDC 2015 розробники показали робочу РС-версію D4. Тоді не все пройшло за планом — все ж керувати мишкою виявилося не дуже зручно, але шанувальників це вельми вразило. А раз публіці цікаво, чому б не спробувати?

Ми почули від багатьох людей, які не володіють Xbox One, що вони хотіли би грати в D4. ПК-версія існувала в планах і тепер є причини над нею попрацювати. Наступний місяць ми присвятимо роботі над помилками для ПК-версії

D4: Dark Dreams Don’t Die

Гру розробила студія Access Games, творці Deadly Premonition. D4:  Dark Dreams Do not Die складається з чотирьох епізодів, події в яких розвиваються в нуарно-мультиковому світі. За сюжетом головний герой (Девід Янґ) втратив пам’ять після того, як якийсь зловмисник убив його дружину. Ця подія настільки сильно вразила героя, що у нього з’явилися надздібності — він може переміщатися в часі (схоже на “Ефект метелика”). Це типовий представник кінематографічних ігор, де гравець тільки в певні миті може приймати рішення. Але в грі також присутній екшн та оригінальний сюжет, через що вона і отримала популярність серед ґеймерів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Interzeroid

    Крім цього, гра продалася вкрай малою кількістю (38 тис за перший тиждень, здається). І ті, хто її купив, так занепокоїлися цим, що навіть створили петицію, щоб гра вийшла й на інших платформах.