Про дату релізу Cyberpunk 2077 скажуть не раніше 2017 року

distant-cyberpunk-future-222610

Із моменту релізу довгоочікуваної The Witcher 3: Wild Hunt пройшов лише тиждень, а фанати CD Project RED уже цікавляться, коли вийде наступна гра студії — Cyberpunk 2077. Голова студії Адам Кічінскі (Adam Kicinski) вдовольнив цікавість фанатів, от тільки його відповідь сподобається далеко не всім.

Планувати точну дату виходу розробники зможуть не раніше 2017 року. Ігророби покладають великі надії на цей проект, тож жертвувати якістю продукту заради того, щоб пошвидше випустити гру, вони не збираються. Окрім того, першочерговим пріоритетом зараз є підтримка третього «Відьмака» новим контентом. Продажі останнього, до речі, вже перевищують 1,5 мільйона копій.

Нагадаю, що гру Cyberpunk 2077 було анонсовано ще у 2012 році. Із того, що нам відомо — це буде рольова гра у відкритому світі кіберпанку.

Платформи наразі не були оголошені. З такими темпами гра може відвідати не лише звичний сучасний набір PC, PS4 и Xbox One, але й нову консоль від Sony, яка, судячи з оцього, вже перебуває в розробці.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • відкритий світ кіберпанку – це вже цікаво…
  не буду жартувати про реліз в 2077році ^__^

 • Ggen

  гарний скріншот, от тільки мене здивував вигляд правоохоронців, надто вони схожі на сучасних

 • Олександр Xray_StyleZ Величко

  Там ще тизер-трейлер був до гри, якщо хто прогавив:
  https://www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs