Не бачити вам дорослих ігор на Twitch

Творці Twitch’а всіма силами намагаються створити платформу, де люди різного віку почуватимуться затишно. Для досягнення цієї мети, творці проекту починають забороняти трансляції ігор, яким організація ESRB надала рейтинг „тільки для дорослих“. Зараз таких ігор небагато. Серед них нещодавня Hatred. Також до цього списку увійшли Manhunt 2 та „режисерська“ версія Fahrenheit.

Раніше компанія вже намагалася заборонити подібний контент, але через відсутність чітких правил виникало більше плутанини, аніж порядку. Також нещодавно на Twitch з’явилася заборона на відвертий одяг самих стрімерів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Malaggos Godeghym

    ( Хник-Хник )

  • Aken Bosch

    Так тобто на розстріли людей, військові злочини і т.д. у Колл оф дюті дивитися можна. А на розстріли людей у Hatred — ні. Це називається “логіка”

    І та, деякі візуальні новелли вони також забанили. Цього я доречі нерозумію. Згідно логіки ESRB, якщо людині у 17 років (дозволено на твічі) показати гру з сексуальним актом, то вона зійде з розуму і попаде в психіатричну лікарню, а якщо у 18 то все буде нормально?