Про шлях Shenmue 3 знімуть документальну стрічку

Анонс Shenmue 3 на Е3 2015 — вельми значима подія для усіх прихильників високоякісного грання. Фанати серії роками чекали на продовження драматичної історії Ре Гадзукі, та до анонсу гри на конференції Sony їм залишалось вдовольнятись лише чутками та припущеннями.

На щастя, цей час позаду, тож компанія Definitive Films на чолі Адамом Сіпіоне (Adam Sipione) створює фільм під назвою A Gamer’s Journey: The Definitive History of Shenmue, який присвячений нелегкому шляху Shenmue 3. А зараз ми можемо побачити його тизер-трейлер:

Попри те, що розробка фільму почалася ще до анонсу гри, у ньому використані також сцени з презентації на Е3.  Про час виходу цієї документальної стрічки наразі не повідомляють.

Раді також повідомити, що Kickstarter-кампанія гри ще до свого завершення увінчалась успіхом. Роботи ще багато, тому реліз третьої частини Shenmue 3 запланований аж на 2017 рік. Зауважимо, що за словами самого творця серії Ю Сузукі (Yu Zuzuki), третя частина не завершить історію серії через великий її обсяг. Відтак, у нас є всі підстави сподіватись на четверту частину.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →