Відьмак — фан-фільм — звіт №4

Сьогодні скінчилася наша місячна кампанія збору коштів на наш фан-фільм “Відьмак” на спільнокоштовій платформі Indiegogo. Кампанія відбулася не дуже гучно і ми зібрали лише $528 із необхідних $2000. Але хоч сума і недостатня, ми зробимо усе, аби наші англомовні доброчинці отримали високоякісний англійський дубляж української короткометрівки про Ґеральта з Рівії.

В Україні збір коштів ми вирішили не припиняти і збирати далі, доки триває робота над фільмом, тому якщо ви ще не підтримали перший український фільм про Відьмака, то зараз саме час. Нагадую, що кошти нам потрібні на оплату спецефектів і високоякісного звуку, а також на повернення витрат за період зйомок.

На цю мить зібрано ₴10 391, $528, 698 WMU і 166 WMZ. Особливо відзначилися такі вкладники: Рязанов Сергій, Бісик Юрій, Олександр Струков, Хом’як Дмитро, Аліна Нікуліна, Valik Gromov, Максим Підболячний, Grakino, Сергій Гендис, Андрій Куцієнко, Yuriy Bregman, Andrii Hurskyi, Mykhailo Kyrpach, nicholas.oros, Yuriy Burda, jascarl, shamrocker77, Andreas F., Anonymous, defacer, Oleh Baydalka, Koken Zigazaur, artrol, djoisti, Alex Soloviev, Олександр Васильєв, Федір, v1lat, Oleg Andreytsiv, Дмитро Міхайлов, Сергій П`явка, Павел Кудрявцев, Alexandr Paschuk, Dmytro Orel, Олексій Козак і Каріна Самойленко, Sören Hoffmann.

Дякуємо вам!

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Hedera helix

    Я помітила, що на початку люди активніше надсилали гроші, а останні два тижні запал зменшився. :/

    • Нічого дивного, так завжди відбувається. Але нічого страшного, люди забезпечили вихід фільму, але ще не забезпечили нам повернення боргів, які виросли під час зйомок. У цьому нема катастрофи. Але було б набагато легше, якби ми таки назбирали оті 20 000, про які попросили зі самого початку.