Valve та дата виходу Half-Life 3

Нещодавно хлопці з каналу The Know, які у червні злили в мережу скріншоти  Dark Souls 3 та дату виходу Rise of the Tomb Raider за два тижні до анонсів, повідомили, що не варто чекати на вихід  Half-Life 3 з досить вагомих причин:

1. Сценарій та всі сюжетні твісти вже написані та продумані. Розробка гри ведеться прямо зараз, але над нею працюють всього 10 спеціалістів, що дуже мало, як ви розумієте.

2. Valve дуже обережно, майже параноїдально ставиться до повноцінної розробки третьої частини. У зв’язку з тим, що градус очікування гри неймовірно великий, керівництво просто боїться випустити продукт, який розчарує прихильників серії Half-Life. Досить яскравим прикладом для них є Mass Effect 3. Нам і не варто вам пояснювати чому. Тут все і так вам відомо — кінцівка третьої частина пригод Шепарда призвела до величезного обурення інтернет-спільноти та фанатів гри.

3.  Більшу частину грошей компанія Valve заробляє не на виробництві та продажу своїх ігор, а на дистрибуції чужих через платформу цифрової дистрибуції Steam. У них є досить успішні проекти, яких на сьогоднішній день достатньо для утримування своїх прихильників. Тобто з економічної сторони нема жодних причин запускати повноцінний процес розробки Half-Life 3.

З урахуванням усіх цих аспектів Valve не буде ризикувати своєю репутацією.
З однієї сторони це дуже сумно, але з іншої це дає нам зрозуміти, що якщо Half-Life 3 побачить світ, вона може бути дійсно ідеальною!

Всім чудових вихідних!

З повагою, AtorZN.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • YuroLohe

  завжди знайдуться “критики” яким шось буде не так “і ващє ігра гавно”

 • блін а я прочитавши заголовок наївно подумав що серйозно щось конкретне про ХЛ 3 появилося :/

 • Mikots

  Клікбейт? Щоправда, будь-яка не конкретна і не підтверджена інформація по HL3 (чи HL2:Ep3) на даному етапі може вважатись кліконаживкою :)

  В принципі, нічого нового хлопці не сказали — ці та інші причини уже багато разів озвучувала ціла купа поважних і не дуже людей із навколоігрових кіл.

 • перший скріншот з робочої версії рушія Source2:
  (графіка вражає)

 • Zahar Protsyuk

  Заголовок попахує жовтизною

 • Сергей Вельбоенко

  Доки Valve офіційно не об’являть гру, ні в що не буду вірити. Хоча враховуючи той факт, що вже більше 10-ти років про саму гру взагалі нічого не відомо, а у Valve справи із Steam та їх онлайновими іграми йдуть добре, то вважаю що чекати на треттю частину взагалі не варто. Легше буде…