Що відомо про гру із тизера Mafia III?

Після кількох років чуток, компанія 2K Games нарешті офіційно підтвердила розробку Mafia III. Запам’ятайте, занотуйте, викарбуйте собі десь позначку на 5 серпня 15:00 — тоді відбудеться світова прем’єра трейлеру нової Mafia.

А поки що, в цих нестерпних днях чекання, можемо аналізувати першу офіційну картинку, надану розробниками через Twitter:

CLACAzNWoAAJV-I

Зображені тут автомобілі та загальний антураж дають нам підстави думати, що події наступної частини серії перенесуться десь у 70-ті роки. Серед героїв картинки важко впізнати когось знайомого. Тут ми бачимо трьох стоячих ґанстерів і дівчину із зачіскою в стилі афро. Уся ця четвірка мало схожа на авторитетних мафіозі, чому відповідає їхній одяг. А от чоловік на колінах одягнутий у костюмі, — він цілком може належати до однієї з сицилійських сімей. Чи значить це, що цього разу ми перейдемо на іншу сторону організованого злочинного світу Америки минулого століття? Можна тільки гадати.

Точно відомо лиш те, що розробники обіцяють нам цікавий сюжет, достовірне та уважне до деталей місто, а також музику та моду, які повністю відображають дух того часу.

Окрім трейлера, який покажуть у наступну середу на Gamescom, розробники проведуть закриту презентацію гри.

Які ваші прогнози стосовно Mafia III? Поділіться у коментарях!


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Цікаво чи будуть відсилки до Мафії 2. Було б добре щоб у цій частині якось прояснили що ж там далі сталось) А так як всесвіт Мафії і Мафії 2 був один є ймовірність що відсилки будуть.
  На картинці дуже ацентують на 4-х персонажах, тут або кооператив, або подача в стилі GTA V і я надіюсь що буде друге, бо кооп просто вб’є атмосферу.

  • >Цікаво чи будуть відсилки до Мафії 2. Було б добре щоб у цій частині якось прояснили що ж там далі сталось) А так як всесвіт Мафії і Мафії 2 був один є ймовірність що відсилки будуть.

   Також хотів про це написати. Мені дуже сподобалось як поєднали історії Мафії та Мафії 2. Сподіваюсь, у третій частині не буде нудних поїздок з точки А у точку Б для того, щоб отримати завдання.

   Треба буде якось ще пограти у першу частину :)

 • Alex Черній

  Хчеться щоб Джо був живий

 • Андрій Кондратюк

  Судя по машинам 60-80 года?

 • InKviZ

  Left 4 Mafia 3 ( 70 years edition )

 • Кіндрат Книш

  70-ті? Втрачаємо самобутність і перетворюємося на GTA/Driver?

  • Dmytro92

   А в який, по твоєму час, выдбуваються дії Хрещеного батька?

   • Кіндрат Книш

    По-моєму, предметом обговорення є ігрова серія Mafia, до чого тут Хрещений батько?

    • Dmytro92

     Я про те що мафія була і в 70 і нічого від цього не втратила. Ну так попередні частини були раніше але ж хіба це “фішка” гри

     • Кіндрат Книш

      Так, чарівна атмосфера Америки 30-50 років, яку створюють автівки, музика, одяг тощо – це фішки перших двох ігор. Це саме те, що вирізняє Mafia I i Mafia II з-поміж інших ґта-подібних забавок. Чи для тебе фішки Мафій – це стрілянина та їзда від А до Б?
      Можливо, розробники надумали компенсувати якимось чином цю втрату. Наприклад, не будуть вилучати з гри цілу купу ігроладних складових, як це було попередні рази. Проте особисто для мене серія радше мертва, ніж жива.

 • Dmytro92

  Люблю цю епоху, 70-80, якшо не буде кооперативу на 4-х то буде кльово)

 • Martik

  Чомусь мені здається це буде останній акорд трилогії… :/