Збірник The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut — трейлер

Угорська студія Neocore Games опублікувала трейлер The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, збірника усіх ігор трилогії про мисливця на чудовиськ Ван Гелсинґа.

Видання Final Cut збере докупи всі три частини серії, запропонувавши понад 50 годин сюжетної кампанії та нові функції, яких не було в оригінальних версіях. Для новачків це чудова можливість познайомитись зі всесвітом ігрового Ван Гелсинґа.

Final Cut буде доступне у вересні цього року. Якщо у нас не буде регіональної ціни, то за трилогію треба буде заплатити $44,99. Власники оригінальної трилогії отримають збірку безкоштовно.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • jaguar_arx

    Не люблю, коли розробники заробляють на одному і тому контенті двічі. Тепер я радий, що придбав досі лише першу частину гри, тому що тепер другу і третю окремо немає сенсу купувати, краще файнал версію купувати. Хоча краще б тоді було і першу не купувати. Але я відчуваю, якими ображеними повинні будуть почуватись фанати, які купувати кожну частину відразу після виходу, а тепер дізнаються. що для когось , хто придбає Final Cut версію, будуть ще якісь додаткові нові функції. І їм щоб ці нові функції мати, доведеться ще раз придбати ігри.
    Приблизно таке саме відчуття я мав, коли придбав Metro Last light , а потім виявилось що вийшла Metro Last light Redux за ту ж ціну з тим самим контентом, тільки трошки покращеним графонієм. І хтось, хто відразу гру не придбав, тепер придбає і буде грати з поліпшеним графонієм, а ти грай зі старим. Несправедливо, як на мене, по відношенню до прихильників гри поступають видавці.

    • Власники оригінальної трилогії отримають це перевидання безкоштовно.

  • Дмитро Бондаренко

    А 10 баксів за гру то регіональна ціна?