Gamescom 2015: трейлер та ігролад Homefront: The Revolution

Під час конференції Microsoft на Gamescom 2015 відбулась презентація Homefront: The Revolution, продовження досить непоганого шутера 2011 року.

Події Homefront: The Revolution розгоратимуться через чотири роки після окупації території США військами Великої Корейської Республіки. У кінематографічному трейлер ви можете познайомитесь із сетинґом і зав’язкою сюжету:

В Homefront: The Revolution нас очікує живий відкритий світ, на зміни в якому впливатимуть вчинки гравця. Проходити гру можна як самому, так і в кооперативі.

А зараз пропонуємо вам оцінити чистий ігролад проекту:

У мультиплеєр Homefront: The Revolution першими зіграють власники консолі Xbox One. Відбудеться це взимку. Коли точно відбудеться реліз, наразі невідомо.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • А ось цей проект не втрачає своїх амбіцій! Мені він подобається дедалі більше.
    CryEngine – ще й досі виглядає приємно, “тягне” відкритий світ, не заскриптовану фізику руйнувань та інші приємності. З ігровим рушієм розробники не прогадали.
    Але в кастомізації зброї чи візуальних підказках інтерактивних предметів просто дуже читається механіка Crysis – це не приємно (особисто для мене), за рік це може замаскують краще. А так в цілому гра має бути добротна!

  • Судячи з показаного захоплення страйк-поінту, відкритий світ буде поділено на такі локальні сегменти, а також їх використовуватимуть для багатокористувацької гри за типом “захопи-захищай”.

  • Cat Play

    Прямо Far Cry з корейцями і без тварин.