Критичний баґ Metal Gear Solid V: The Phantom Pain усунуто

Декілька днів тому Konami повідомили про наявність критичного баґу у всіх версіях Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Алгоритм помилки вельми незвичний — використовуючи персонажа Quiet як свого помічника у 29-й та 42-й місіях ви могли пошкодити файли збереження гри, що призвело б до їх незворотної втрати. Критичність помилки важко переоцінити, адже проходження 29 місій, це не один десяток годин. Розробники зробили усе можливе, аби гравці дізналися про баґ з усіх можливих джерел, розміситли сповіщення при запуску гри, написали на офіційному сайті та твіттері:

Видавець повідомив, що робота над пошуком причин ведеться і команда вкладає усі сили на якнайшвидше виправлення цього непорозуміння. І ось сьогодні, о 5-й ранку за київським часом, у офіційному твітері франчайзу з’явилося повідомлення, що ситуацію залагоджено і фікс вже можуть завантажити всі власники PS4. Декілька хвилин потому, проблема вирішилась і для ПК-гравців. Стан справ на Xbox One — невідомий.

Спрацювали хлопці доволі оперативно, з огляду на кількість контенту, яку довелося перелопатити у пошуках хиби. Скільки гравців потрапили в халепу до того, як стало відомо про баґ, невідомо, але ми висловлюємо їм свої глибокі співчуття.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Те що розробники старались попередити про баґ це кльово і варте похвали, але все ж, де були тестери?) Ніби отримати цей баґ не так важко. Чи вибір Quiet не завжди ламав збереження?

    • Ну не так вже й легко його виявити, адже потрібно вибрати саме Quiet на ці місії, а окрім неї є ще чотири варіанти. При тому, що в 42 місії, якого партнера ти б не вибрав, він не буде присутній, адже специфіка місії цього не дозволяє. Ну і є ще така умовність як Bond Level, тобто рівень партнерства між гравцем і напарником, якщо ти його не максимізуєш за результатами цієї місії, то все ок. Варіантів маса, але все ж таку критичну помилку допускати не слід. Добре, що вже все гаразд…

  • Yuriy Burda

    Добре що виправили. Бо я постійно забував на яку міссію її не можна брати і кожного разу гуглив новину заново, щоб не потрапити в халепу )