Емма Стоун та Джона Гілл в новій комедії від режисера “Справжнього детектива”

Jonah-Hill-and-Emma-Stone-in-Superbad

Як повідомляє престижне видання The Hollywood Reporter, студії Paramount Television і Anonymous Content взялися на римейк відомої у вузьких колах норвезької чорної комедії “Маніяк”. На головні ролі затверджені Емма Стоун (“Бердмен”, “Ласкаво просимо до Зомбіленду”, “Прислуга”) та надвідомий комедійний актор Джона Гілл (“Мачо і ботан”, “Вовк з Уолл-стріт”). Режисером серіалу стане Кері Фукунага, що подарував нам неймовірний перший сезон “Справжнього детектива”.

Cary-Fukunaga-True-Detective

Серіал розповість про душевно хворого юнака, що перебуваючи в психіатричному відділенні вирішує втекти від реальності у вигаданий світ, що існує виключно в його уяві. В час комедійного затишшя, де серед гарних комедійних ситкомів, що перебувають в ефірі можна виділити хіба що “Бруклін 9-9”, стрічка може наробити шуму. Та все залежить від того, наскільки гарно актори справляться зі своїм завданням, адже одночасно з акторською роботою вони виконуватимуть і роль виконавчих продюсерів шоу.

Варто зазначити, що Джона Гілл і Емма вже грали разом в небезвідомій стрічці “Суперперці”, що отримала посередні відгуки критиків і трошечки провалилася в прокаті.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • >комедійних ситкомів, що перебувають в ефірі можна виділити хіба що “Бруклін 9-9”
  >“Бруклін 9-9”
  > виділити

  Хоча хз. Дивився лише кілька серій першого сезону

 • srakamotyka

  “серед гарних комедійних ситкомів, що перебувають в ефірі можна виділити хіба що “Бруклін 9-9”
  *Кхм-кхм* Кремнієва долина *кхм-кхм*

  • Oleksandr

   “Кремнієва долина” не зовсім ситком. Там, хоч і є кілька постійних локацій, велику частину ефірного часу героїв показують поза ними. Але Ваша правда, геть з голови вилетіло, коли новину писав.