Вийшла українська мобільна гра Quadro Puzzle

Львівська команда незалежних розробників in4ray нещодавно випустила нову гру під назвою Quadro Puzzle. Якщо ви любите розв’язувати мобільні головоломки, сидячи у вагоні метро, на парі або під теплою ковдрою, то Quadro Puzzle неодмінно зачарує вас приємною графікою та простим керуванням.

Нехитрий ігролад україномовної Android-забавки, що нещодавно з’явилася в Google Play, полягає у створенні горізонтальних та вертикальних ліній з квадратів одного кольору. Спочатку здається, що це занадто легка задача, але згодом усвідомлюєш, що зібрати п’ять елементів у лінію, не потрапивши у пастку, не так вже й легко. Добре, що розробники дозволили скасувати останню дію, що безсумнівно допомагає насолоджуватися грою довше.

Окремою рисою забавки є вже традиційна для подібних іграшок система рейтингів, що надає можливість змагатися зі своїми друзями та колегами. Гра використовує для цього Google Games та надає можливість прив’язати свої рекорди до облікового запису Facebook.

Гру розроблено за допомогою технології Adobe AIR, рушія Starling та Firefly SDK, власної розробки in4ray. Незабаром вийде iOS-версія забавки, також українізована.

Допоможіть вітчизняному продукту хорошими оцінками та відгуками в Google Play, тим паче, що він дійсно на це заслуговує.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →