Перший ґеймплей Civilization VI

Наші колеги з Polygon опублікували перший ігролад чергової ітерації легендарної 4Х-стратегії – Civilization VI. Видиво демонструє будівництво, боївку та маленький фрагмент дипломатії присвячений зустрічі з іншою нацією.

Загалом, журналіст відзначає, що гра цілком зберегла механіку минулих частин, але виправила безліч недоліків. Як Firaxis і обіцяли, кожен правитель матиме свій характер, і не буде шаблонно реагувати на дії гравця, а розвиток технологій та будівництво будуть тісно пов’язані з ландшафтом та джерелами ресурсів.

Дерево технологій нічим не відрізнятиметься від інших частин, на відміну від культурних інститутів, вибір яких, відтепер, відбуватиметься з допомогою спеціальних карт, що відкриватимуться впродовж партії. Ґеймер зможе обрати дві карти, що будуть активними та приноситимуть бонуси, маючи можливість в будь який момент змінити цю комбінацію.

Гра зарелізиться 21 жовтня 2016 року на ПК під керуванням MS Windows та Linux-орієнтованих операційних систем.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Вова Собко

  От дивлюся я на цей геймплей і не можу зрозуміти, що спонукало Фіраксіс все так оказуалити. Так ще й візуально гра виглядає на рік 2007… Як ніхто вже не грає в Beyond Earth, так і в шосту частину не гратимуть після релізу. Вангую, що в п’ята Цива пробуде на вершинах Стіму ще дуууже довго… Не дарма ж вона продалася накладом в більше 30 млн примірників

  • golfimbul

   Геймплей такий самий, як і в 5-й частині, тільки чудеса і будови в місті будуть займати окремі клітинки, і де ж тут оказуаили? А в Beyond Earth не грають, скоріше через те що мультиплеєр був нестабільний

 • Михайло

  І який сенс купувати трохи модифіковану 5 частину другий раз?

 • BogdanBLv

  Для чого було так змультяшнювати графіку? :(

 • хмм, а мені сподобалась візуалка