Вийшла користувацька локалізація Unturned

30 червня вийшла користувацька українська локалізація популярної гри Unturned (Steam) від STS UA. Локалізацію можна отримати у майстерні Steam, хоча файли у папку гри доведеться копіювати вручну, оскільки розробник ще не зробив можливість автоматичного підключення користувацьких локалізацій.

Локалізація наразі містить меню, налаштування й увесь інтерфейс гри. Назви і описи предметів та мап розробник поки не включив до текстових файлів гри, тому їх поки не перекладено.

Гра перебуває у дочасному доступі й оновлюється щотижня. Українська локалізація теж буде за можливості регулярно оновлюватися.

Переклад виконали: Demetrios та SHooZ, тестували Ukrainian Cossack та l0sk.

Досягнення також були перекладені і передані розробнику.

Якщо кількість користувачів локалізації буде суттєва і відгуки позитивними, то згодом цей переклад стане офіційним. Наразі у грі немає жодної офіційної локалізації, лише користувацькі.

Unturned — це постапокаліптичний виживастик з відкритим світом, суміш DayZ та Minecraft. Гра орієнтована не стільки на те, щоби бути MMO, як на те, щоби дати гравцям прості можливості осісти й разом зі своїми друзями пережити нашестя зомбі. У грі можна створювати укріплення, розшукувати і збирати ресурси та предмети, знищувати зомбі, співпрацювати або воювати з іншими людьми. Напрямок розробки гри залежить від відгуків та пропозицій гравців. У грі присутній редактор рівнів з підтримкою віртуальної реальності.

Гра входить у п’ятірку найпопулярніших ігор Steam в Україні — у неї грають близько 4% українських користувачів.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Vitaliy Pob

    Тепер буде мотивація знову запустити цю гру. Дякую, хлопці)