Професійна лижниця загинула під час виконання трюків для нової гри Ubisoft

matildarapaport_1

Професійна шведська лижниця Матильда Рапапорт загинула в Чилі під час запису роликів для нової спортивної гри Ubisoft — Steep. Про прикрі новини повідомили спонсори лижниці — компанія Red Bull, оголосивши, що причиною смерті стала снігова лавина, що зненацька захопила Матильду в Андах, неподалік столиці Чилі – Сантьяго.

“Ми глибоко засмучені смертю Матильди Рапапорт — чудової шведської лижниці. Під час запису ролика в Чилі, в четвер 14 липня, Матильда потрапила в лавину та, незважаючи на спроби лікарів врятувати її життя протягом кількох наступних днів, загинула від багаточисельних поранень.

Мужність і пристрасть Матильди, бажання показати її улюблений вид спорту у всій красі, служили натхенням для багатьох інших спортсменів, і для нас. Цей трагічний випадок залишив глибокий відбиток всередині нас. Наші серця і молитви з її чоловіком та її великою родиною в цей нелегкий час”, – йдеться у відкритому листі компанії Ubisoft

 

  • Матильда Рапапорт — дружина шведського лижника Матіаса Харґіна та племінниця актриси Александри Рапапорт. Чемпіонка всесвітнього туру з швидкісного спуску Xtreme Verbier 2013-го року.

Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →