Gamescom 2016: купа нових трейлерів від Ubisoft

В рамках ігрової конференції gamescom 2016, що цими днями проходить в німецькому Кельні, компанія Ubisoft виклала на своєм YouTube-каналі цілу пачку свіжих трейлерів до мабутніх ігор. Серед них є як трейлери до відомих франшиз, так і видива до нових іграшок, що розкривають більше деталей та показують свіжий ігролад.

South Park: The Fractured but Whole

Перша частина неадекватної та неймовірно веселої South Park: The Stick of Truth припала до душі не тільки безлічі ґеймерів та критиків у всьому світі. Попри зміну студії-розробника, всі дуже пильно стежать за наступної частиною серії в очікуванні все того ж рафінованого фану, розтягнутого на десятки годин. Гра зарелізиться вже 6-го листопада, а поки компанія Ubisoft тішить нас новеньким сюжетним трейлером.

Watch Dogs 2

В новому трейлері нам демонструють онлайн-режим гри, що був значно допрацьований, в порівнянні з беззмістовним кооперативом першої частини.

В окремому ролику нам представили колекційні фігурки героїв гри, що добряче спустошать ваші кишені та стануть хорошим доповненням до вже існуючої колекції.

The Crew: Calling All Units

В новому доповнені під назвою Calling All Units нам дозволять зіграти за копів та пронестися караючим мечем по головах нелегальних гонщиків The Crew. Не те, щоб ідея нова, та втім, дивіться.

STEEP

За новим симулятором екстремального спорту від Юбі всі стежили ще з недавньої E3. Компанія не зупиняється й представляє новий запальний ролик, що спонукає ризикнути життям і стати на сноуборд, хай і віртуальний.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

В новому трейлері пригод тактичної групи “Привид”, Ubisoft знайомлять нас з персонажами гри та кастомізацією зброї, якої в грі буде чимало.

For Honor

GROW UP

Champions of Anteria

Just Dance 2017

UNO


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →