Українська настільна рольова гра Livonia

Талановиті українці ніколи не сидять без роботи та невпинно працюють над різноманітними проектами, аби ми з вами могли отримувати задоволення від забавок створеними нашими земляками.

Цього разу ми представляємо вам цікавий проект від наших українських авторів – настільна гра “Лівонія”. Проект розробляється вже два роки і зараз знаходиться на стадії тестування ігрового балансу. Усі охочі можуть познайомитися з цією грою ближче в клубі “Гекс” (Київ) у четвер, 22 вересня о 18:00.

Розробники на своєму сайті презентують «Лівонію», як кооперативну настільну рольову гру, події якої відбуваються в часи середньовіччя на невеликому острові в Балтійському морі.

настільна рольова гра Livonia

Гра в першу чергу оповідальна, однак вона надає можливість гравцям відігравати бажану роль. Гравці отримують можливість обирати різні шляхи виконання завдань, діяти силою, підступом чи шукати компроміси. Тобто, сюжет гри змінюється і розвивається залежно від волі гравців, як у книгах-іграх.

Разом з тим, гра є активною, адже для того щоб розплутати таємницю містичного Переслідувача, котрий тероризує острів вже багато років, гравцям доведеться багато мандрувати, битися, розгадувати загадки і удосконалюватися.

Цікавим є те, що партія може тривати від 2 і більше годин. Разом з друзями (2-4 учасники) ви зможете гарно провести час над захопливою забавкою, що дозволить вам відчути себе середньовічним героєм.

Нову інформацію можна постійно отримувати з групи ВК, що присвячена цій настільній грі.

настільна рольова гра Livonia


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Круто! А коли можна буде купити?

  • Зараз проект в стадії тестування. Вона може тривати кілька місяців. А коли переконаємося, що баланс ідеально відшліфовано, то можна буде говорити про випуск. Про строки будемо повідомляти додатково :)

   • Fork off m8

    Цікавить ціна. Плюс маленька рекомендація – вам би ще сторінка в фейсбуку не завадила. В новині, мається на увазі)

    • Ціну намагаємось зробити мінімальною, щоб гра була доступна нашому споживачу. Але поки точну суму назвати не можемо. Ця інформація буде пізніше. А стосовно сторінки, то ось: https://www.facebook.com/livonia.game

     • Юрій

      Мені здається, що якість треба тримати на рівні. Не орієнтуйтесь на мінімально можливу ціну. Але це так, лише моє особисте імхо…

     • Читаєте наші думки :) Рівень тримаємо – з істориками та реконструкторами консультуємося, на художниках не економимо!