Оприлюднено ігролад і новий трейлер Battlefield 1

До виходу Battlefield 1 лишилося менше місяця, тож EA зараз щосили бомбардує ґеймерів та ґеймерят всього світу свіженькими відео. Сьогодні вони запропонували до нашої уваги ігролад самітної кампанії «Металевий шторм» і кінематографічний трейлер, що показує початок глави «Крізь бруд і кров».

Загалом кампанія «Металевий шторм» розповість пʼять історій, присвячених різним людям і різним долям тієї війни. Розділ «Друзі з вищих кіл» покаже повітряний бій між британськими та німецькими силами, події «Нічого не написано» відбудуться на Аравійському півострові, де арабські повстанці воювали з Османською імперією. «Крізь бруд і кров» — це історія екіпажу британського танка Mark V, а Avanti Savoia — італійського полкового альпініста Ардіті, що потрапив у розпал війни між Італією та Австро-Угорщиною. Остання частина «Бігун» розповість про бігуна Анзака, який став свідком жарких бомбардувань під час Дарданельської операції.

Battlefield 1 — багатоплатформна стрілянка від першої особи, чотирнадцята гра серії Battlefield, події якої відбуваються під час Першої світової війни. Вихід гри призначено на 21 жовтня 2016 року.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Опенінг виглядає круто, а от ґеймплей якось взагалі не вразив. Коли ШІ стоїть не за укриттям, а перед ним у легко обстрілюваній зоні, або коли ГГ бігає у метрі перед лицем ворога протягом п’яти секунд, встигає витягти іншу зброю і вбити вирога, то атмосферність каже бай-бай.

  • Max Solomonyuk

    Невже ми нарешті отримаємо цікавий і пророблений сюжет в Battlefield? Будемо на це сподіватися.

  • Sabatazh

    Система респауна досить цікава