Wasteland 3 досягла мети спільнокошту за три дні

Менше трьох днів знадобилося Wasteland 3, аби назбирати 2.750.000 зеленясиків, що просили розробники. Левова частка цих грошей — понад два мільйони доларів — є інвестиціями: краудфандинґ-платформа Fig дозволяє користувачам не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

«Wasteland 3 являє собою найамбітніший проект, на який ми коли-небудь збирали гроші», — повідомив головний виконавчий директор inXile Entertainment Браян Фарґо.

Попередня частина серії, Wasteland 2, зібрала необхідну для розробки суму за два дні, але вона складала $900.000 (на ту мить це була найбільша мета серед проектів на Kickstarter). Цікаво поспостерігати, наскільки любов фанатів виявиться більшою за потреби розробників. Якщо памʼятаєте, кампанія зі збору грошей на Wasteland 2 назбирала аж $2.930.000, що у понад три рази більше зазначеної мети. А втім, у Wasteland 3 є ще майже місяць, щоб побити рекорд попередниці.

Wasteland — це серія постапокаліптичних рольових ігор. Першу частину розроблено 1988 року. За сюжетом головний герой очолює загін пустельних рейнджерів, які є нащадками солдатів інженерних військ Невади, що пережили катастрофу.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Plorrum

  Мені от цікаво: англомовна вікіпедія стверджує, що у InExile працює 11-50 чоловік, так от, яким чином вони клепають одночасно, як мінімум, три гри?
  PS: як там справи з новим Torment`ом? Хтось щось чув, чи може грав?

  • Oleh Kulikov

   Грав. Шикарно.

 • BogdanBLv

  Гарна новина. Сподіваюся освоять, то слово так підозріло звучить після наших реалій :( , кошти з користю.
  До слова, знаючі поділіться на що в основному тратяться кошти розробниками, ну крім заробітних плат і премій звичайно.