Відеоогляд Pro Evolution Soccer 2017

Футбольний сезон довгий і напружений. Хороший тренер завжди розставляє пріоритети таким чином, щоби витиснути максимум зі своїх гравців, тому дає ключовим виконавцям відпочити під час матчів, які не впливають на кінцевий результат в сезоні. Konami вочевидь вважає “ключовими” виконавцями ПК-гравців і тому вже третій рік підряд дає відпочити пекарям, віддаючи головну страву PS4, а на ПК портує версію з консолі минулого покоління.

Мобільний додаток PlayUA.miniПридбати футболку з логотипом PlayUA | Допомогти проекту

ТЕКСТОВИЙ ОГЛЯД PES 2017


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • BogdanBLv

  Дивно, що ні в огляді ні в обговореннях ніхто не сказав про застосування Конамі захисту від злому Denuvo, яке добряче дало по голові піратам. Сподіваюся це призведе до збільшення продаж гри на ПК і наступного року ми отримає на ПК і консолях абсолютно ідентичні версії гри.

  • Jobitronik

   А про що тут говорити? Це ж не перша гра з Денуво

   • BogdanBLv

    Звісно не перша, але це перший випадок застосування серйозного захисту для серії PES.

    • Jobitronik

     Якби наявність захисту впливало на ігролад , тоді так. В даному випадку – непотрібно.

     • BogdanBLv

      Згадуючи сарказм в огляді: “Konami вочевидь вважає “ключовими” виконавцями ПК-гравців і тому вже третій рік підряд дає відпочити пекарям, віддаючи головну страву PS4, а на ПК портує версію з консолі минулого покоління”, сподіваюся, як гравець на ПК, на позитивні зміни, і провадження захисту має до цього призвести… хоча не володіючи даними з продажей, це тільки сподівання.

 • Oleksandr Masnyi

  Конамі – не підлизуй Соні вже 2-3 рік,так не можна!