Оприлюднено 17 хвилин ігроладу ARKTIKA.1

Під час конференції Oculus Connect 3 компанія 4A Games уперше показала свою VR-стрілянку від першої особи для Oculus TouchARKTIKA.1. Сьогодні організатори заходу оприлюднили повне відеопроходження демонстраційної версії, показаної на Oculus Connect.

Нагадаємо, що 6 жовтня відбулося анонсування гри, яке викликало неоднозначну реакцію серед гравців. За тиждень творчий керівник проекту Андрій Прохоров навіть звернувся до ігрової спільноти з листом, який пояснював причини вибору саме такої форми реалізації своїх творчих амбіцій.

ARKTIKA.1 — це стрілянка від першої особи, розроблена ексклюзивно для Oculus Touch. Іграшка перенесе нас на сторіччя вперед і закине в добу нового Льодовикового періоду, що настав після апокаліпсису.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Last_Hawk

  Уже б зробили руки по лікті, дивно виглядає.

  • Mista B

   просто вони будуть закривати значну частину обзору

 • jaguar_arx

  Як бачимо бігу таки не реалізовано в грі поки і що. І загалом поки що нічого іноваційного в грі я не побачив. Звичайний тир і мінізабавки як і в багатьох інших простеньких VR іграх, тільки натягнули красиву графіку. З того що сподобалось, це реалізація прицілів на пістолети. Момент прицілювання вже більш менш реалістично виглядає. Також сподобалось як реалістично красиво виглядає діапроектор і як він променем своїм світить і показує діафільм в кімнаті. З маневру гравця лише присідання фактично. Навіть не реалізували виглядання з-за кута. Я би їм замість кривих пострілів краще порекомендував додати кидання гранат в першу чергу. А також можливість виставляти руку з-за укриття і стріляти в сліпу. Це було б неефективно скоріш за все, але досить реалістично :) До того ж можна було додати якусь зброю скорострільну з купою набоїв, щоб підвищити ефективність такого методу ведення вогню. Взагалі мріється про такий собі Doom у VR (я би навіть обрав саме ту атмосферу з Doom 3, щоб накласти цегли під стіл :) ) , але мабуть це все ще зарано. :)

 • Mista B

  стрільба по бляшанкам… найс геймплей

 • Дмитро

  знаючи, що 4А лайняшку не підскнкть, трішки накотолась сьоза через відсутність потужного ПК з ВРом(

 • Я не побачив на початку лоґо Діп Сільвер. То 4А належить Діп Сільверам чи ні?