Сезонна перепустка Watch Dogs 2: три DLC та вагон цяцьок

До 15 листопада, дати релізу Watch Dogs 2, лишилося зовсім трохи. Саме цього дня ви вперше зможете опинитися в шкурі Маркуса Голловея, талановитого юнака, який має багато козирів у рукаві проти міської системи спостереження під управлінням ctOS. Але широкий загал вже давно не асоціює мистецтво зламу з дикуватими очкастими парубками в светрах із оленями. Сучасний гакер мусить носити модні футболки та ганяти на шикарних тачках. Цим та іншим речам присвячено свіжий трейлер гри, що розповідає про сезонну перепустку.

В першому DLC, що має назву T-Bone Content Bundle, ви зустрінете Реймонда Кенні на прізвисько T-Bone. Так, він повернеться у Watch Dogs 2 та прихопить із собою свій тропічний бродяжницький прикид. До складу доповнення також увійдуть його вантажівка та Mayhem — новий рівень складності для кооперативної складової, що озброїть ворогів міцнішим знаряддям.

Друге доповнення, Human Conditions, потішить вас трьома годинними місіями, повʼязаними зі скандалом всередині науково-медичних кіл Сан-Франциско. Також DLC розблокує крутезні кооперативні місії.

DLC номер три, No Compromise, розповість про досвід спілкування Маркуса з російською організованою злочинністю, а також подарує гравцям новий кооперативний режим під назвою Showd0wn, в якому лише найкращим пощастить вціліти.

У рамках Root Access Bundle Маркусові доведеться розкрити шифри, які залишає в місті легендарний серійний вбивця Зодіак або людина, що в дитинстві передивилась фільмів про нього. Також DLC міститиме нові автомобілі, ганчірʼя, скін дрона та зброю.

І на останок лишається Psychedelic Pack. Гадаю, пояснень не треба: достатньо лише згадати деякі чіт-коди GTA: San Andreas та передивитися трейлер.

Сезонна перепустка входить до складу Watch Dogs 2 Gold Edition, але й придбати її окремо вам ніхто не заважатиме. Щоправда, ціна для України геть завелика: оформити попереднє замовлення звичайної версії або Deluxe Edition коштує $37,74, а Gold Edition — цілих $60,71. Після виходу за Deluxe Edition доведеться віддати $40,76, за Gold Edition — $74,06, якщо Ubisoft доти не отямиться.

Вихід консольної (PlayStation 4 та Xbox One) версії гри призначено на 15 листопада, «пекарям» доведеться почекати на 29 листопада. Системні вимоги ви можете переглянути тут, а дізнатися про онлайн-режими — ось тут.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Van’a Koval

  звучить то все звичайно цікаво але от ціна дійсно велика…

 • UterSC

  цяцьки в заголовку = успіх

  (насправді це дуже тупий і дешевий гумор)

 • ем… якщо вже відомо що буде у всіх 3-х ДЛС, чого цей контент одразу не додати у гру? Хоча так, тоді ж не буде працювати баблокачка…

 • Дмитро

  і саме більше бісить що гра коштує 1500, а декілька скінів і 1-3 місії ще мінімум 500-700

  • Михайло

   Що пробиш, підстроювати адекватні ціни під наш регіон, поки майже ніхто не бажає. Мені трохи легше, через повну зміну концепції гра мене не цікавить.

   • Дмитро

    Справа навіть не в ціноутворенні для нашого регіону, а в цінах на длс в загальному – к-сть контенту абсолютно не відповідає ціні відносно гри

    • Михайло

     Але ж люди купують і такі длс, не купляли б і ставлення було б інше.

     • Дмитро

      В мене це, напевно, вже принципова справа – не купувати длс. Тільки одиниці насправді заслуговують цього

     • Михайло

      Дивлячись, які длс. Длс для 3-го відьмака коштували своїх грошей.

     • Дмитро

      от саме длс відьмака чи наприклад вар оф майн того коштують)