Infinite Warfare з Windows Store не матиме спільного мультиплеєра зі Steam

Ігровий портал PC Gamer повідомив: якщо ви купите стрілянку Call of Duty: Infinite Warfare в Магазині Windows, то не матимете можливості зіграти в мультиплеєр з користувачами Steam. Правило діє в обидва боки, тож поціновувачі крамниці дядечка Ґейба також не зможуть побавитися з друзями, що вибрали Windows Store.

Офіційних коментарів поки що немає, але достеменно відомо, що Call of Duty давно використовувала для мультиплеєру сервери Steamworks. Поза Steam їх задіяти неможливо, а на створення загальної інфраструктури для ПК-гравців розробникам не стає часу або бажання.

ss_f57aa9a755a8b79de198b6ea632a3569773cc468

Очевидно, що в цій ситуації любителі Windows Store опиняться в меншості та зможуть змагатися між собою лише своїм нечисельним колом. На жаль, вони не отримають спільного мультиплеєра навіть із власниками Xbox One. А де ви плануєте придбати свою копію чергової стрілянки від Activision?

Call of Duty: Infinite Warfare — стрілянка від першої особи, розробником якої є студія Infinity Ward. Вихід гри відбувся 4 листопада. До складу Digital Legacy Edition та Digital Deluxe Edition також входить CoD: Modern Warfare Remastered.

Новину надіслав Роман Коваленко.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Oleksandr Masnyi

  Явно видно,що люди,які через магазин Віндовс куплять забавку,якісь БДСМники)

  • Михайло

   Трохи є! 1500 грн. за God of War 4, якось не дуже адекватна ціна. Нова Call of Duty: Infinite Warfare теж майже в 2 рази дорожча за стім версію.

   • Дмитро

    God of War 4? можливо ти мав на увазі gears of war 4?)))) видно дуже чекаєш God of War 4 :D

    • Михайло

     Дійсно, є трохи.

 • Михайло

  Цього варто було очікувати.

 • Didok

  багатокористувацький режим буде пустувати))

 • Тільки Windows Store — тільки хард викину зараз і повернусь…