Більше інфи про Final Fantasy XV — вже цього четверга (+ ігролад)

Вихід Final Fantasy XV відбудеться вже 29 листопада, але Square Enix все ще має нерозкриті цікавинки щодо довгоочікуваної ролівки.

Показати їх частку славетне видавництво зможе цього четверга під час трансляції Paris Games Week Report+. Вона називається саме так через переказування новин з паризького ігрового ярмарку, зокрема нагадування про склад сезонної перепустки.

Стрім також не омине нові подробиці, якщо вірити ігровому порталу Gematsu, а переглянути 10 хвилин ігроладу ви можете вже зараз.

Трансляція відбудеться 10 листопада о 10:00 на YouTube-каналі Square Enix, але достеменно невідомо, чи матиме вона хоча б англійські субтитри.

Реліз гри призначено на 29 листопада. Список підтримуваних платформ поки що обмежується PlayStation 4 та Xbox One, але керівник проекту Хаджіме Табата дав зрозуміти: ПК-версія також колись зʼявиться.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Звісно, що колись буде! Але я б не плекав на ню надій, принаймні в найближчі 1-2 роки.

  • Oleh Kulikov

   Ем, Табата колись окреслив рамки словами “трохи менше року”.

   • Михайло

    Тобто буде річний ексклюзив, а потім знезійде і на PC? Це трохи обнадіює.

    • Oleh Kulikov

     Це не питання ексклюзивності. Річ у тім, що розробники не хочуть робити нашвидкуруч порт (японці — хрінові портувальники), а посидіти і зробити для ПК нормальну збірку. Плюс із додатковими графічними наворотами, бо консольна версія, як не крути, ще готувалася для попереднього покоління і виглядає просто як PS3 з дрібною дозою ретуші.

     • Михайло

      Можливо і таке. Адже, якщо поглянути на основну масу цьогорічних великих релізів, то складається враження, що більшості розробникам глибоко наср*ти на PC-версії.

     • Дмитро

      нажаль так і є, навіть тяжко пригадати, яка з останніх новинок нормально працює на всіх платформах. Тому заради оптимізації можна і почекати.

     • Михайло

      Ось пройшов слух, що і з Dishonored 2 в плані продуктивності не все в порядку.

     • Дмитро

      перевірю, коли куплю)