Final Fantasy XV: новий трейлер та вміст Crown Update

Square Enix щосили готується до виходу Final Fantasy XV, що відбудеться 29 листопада, а вчора на YouTube-каналі видавця зʼявився свіжий трейлер, що розповість гравцеві все, що треба знати про епічну мандрівку чарівним світом Еоса. На глядачів чекають подробиці ігрової історії, знайомство з головними героями гри, системою бою та закляттями.

Також зʼясувалося, що містить безкоштовне оновлення Crown Update, що можна буде завантажити відразу після виходу гри. Цей приємний додаток — результат праці команди розробки після завершення робіт над мастер-диском. Crown Update зробить поведінку камери в бою зручнішою, дозволить ділитися ігровими фотографіями у реальних соцмережах, додасть сюжетні сцени з попереднього трейлеру і Kingslaive: Final Fantasy XV та ще купу всього.

Тим часом продажі гри розпочалися раніше призначеної дати в деяких країнах, зокрема в Перу та ОАЕ. Керівник проекту Хаджіме Табата через це навіть звернувся до гравців з проханням не спойлерити до виходу гри та застереженням: якщо хочете повністю насолодитися грою і не спаплюжити нашу працю — дочекайтеся офіційного виходу замість передчасного перегляду чужого ігроладу. Повний текст звернення можна прочитати тут.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Михайло

    Ех, а нам ще довго чекати:(