Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Режисер та сценарист Сем Есмейл, відомий своєю роботою над популярним телевізійним технотрилером «Містер Робот» візьметься за адаптацію канонічної роботи Фріца Ланга – «Метрополіс».

Оригінальна картина за правом вважається одним з кращих витворів німого кіно в історії та посідає чільне місце серед праотців сучасного кіберпанку. Навіть за 90 років після прем’єри картини, сучасні режисери та ігророби не соромляться позичати ідеї, що вперше з’явилися саме в цій стрічці.

Адаптація отримає формат серіалу, та зніматиметься на замовлення компанії Universal Cable Productions, що виділятиме на кожну серію близько $10 000 000 доларів (а це сума близька до бюджету “Гри престолів” та “Світу Дикого Заходу”).

Дата виходу та подробиці майбутнього серіалу поки не розголошуються, але Сем вже встиг повідомити, що роботу над новим проектом розпочне після того, як «Містер Робот» добіжить кінця, тобто, орієнтовно, за 2-3 роки.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • > Сем вже встиг повідомити, що роботу над новим проектом розпочне після того, як «Містер Робот» добіжить кінця,
    cаме це я і хотів дізнатися, коли прочитав заголовок

    • Oleksandr

      Згоден, не геть прозорий заголовок. Але хотів би пояснити. Чи працює Сем Есмейл над концепцією нового серіалу, узгоджуючи деталі контрактів, прав на франшизу тощо? Так. Чи пише він сценарій і обирає знімальну групу? Ні. Тобто ведуться дуже затяжні підготовчі роботи.

  • Хорошого кіберпанку в кіно, а тим паче у серіалах, дуже мало. Сподіваюсь вийде щось цікаве.