CI Games показала одну з місій Sniper: Ghost Warrior 3

Польська студія CI Games показала темні закутки скотобійні, розташованої на раніше не показуваній мапі Sniper: Ghost Warrior 3, у відеопроходженні місії Slaughterhouse.

За сюжетом місії грузинські сепаратисти утримують американського вʼязня в старій скотобійні, яку вони вирішили зробити місцем його повільної смерті. Але морський піхотинець Джон Норт обовʼязково врятує хлопця. Головний герой озброєний купою стволів та обладнання, а новий для серії чвертоліт забезпечить перевагу перед входом в небезпечну зону.

Sniper: Ghost Warrior 3 розповість історію про братство, віру та зраду в снайперській атмосфері небаченої довершеності. Візміть на себе роль американського снайпера на імʼя Джонатан Норт, якого закинули на ворожу територію в Північній Грузії, неподалік від російського кордону. Дослідіть великий відкритий світ з динамічною погодою та зміною дня і ночі, що насправді впливає на гру та рішення.

Sniper: Ghost Warrior 3 — тактична стрілянка від першої особи, розроблювана польською студією CI Games. Це перша гра серії, що отримала статус AAA. Забавка вийде 4 квітня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Windows, Xbox One, PlayStation 4.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Михайло

  Грузинські сепаратисти – це вже щось новеньке.

  • Oleksandr Masnyi

   після Одеси в Хітмані очікуємо українських спецпризначенців і фізиків-ядерників.

   • Михайло

    Ага, хоть якийсь колорит. А то постійно, як не російські, то чеченські бойовики (сепаратисти).