Crytek зачиняє пʼять своїх студій

Нещодавно колишній співпрацівник Crytek розпочав збір коштів на судову тяжбу щодо невиплати зарплати компанією своїм працівникам. Учора ж велет ігрової галузі розповів про намір зачинити пʼять із семи своїх студій, аби «зосередитися на ключових завданнях створення інноваційних ігор і технологій для їх розробки».

Компанія братів Єрлі збереже студії у Франкфурті та Києві, на відміну від офісів у Будапешті, Софії, Сеулі, Шанхаї та Стамбулі. Відповідно до офіційної заяви Crytek намагається зберегти робочі місця, але детальнішої інформації про майбутнє студій поки що нема. З іншого боку, ми маємо декілька свідчень про геть недбайливе ставлення компанії до своїх працівників: наприклад, пост на Imgur і репортаж на Kotaku.

Прес-реліз Crytek також повідомляє про прагнення компанії продовжувати працювати над «преміум-тайтлами», що суперечить планам чотирирічної давнини перейти до роботи над F2P-проектами.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Van’a Koval

  Сум, біда, журбинка… Проте, не закривають саме київський офіс, що багато значить)))) Все ж сподіваюсь вони таки випустять щось дійсно круте (від серії крайзис, до слова, я балдів, хоч і пройшов повністю лише 3тій)

  • Hedera helix

   Або в Україні найдешевша робоча сила з найякіснішою освітою, якщо порівнювати з Болгарією чи Туреччиною.

 • Михайло

  Нічого дивного, у них уже давно проблеми з фінансами.