Названо переможців першої The Steam Awards

Зимовий розпродаж Steam завершується вже завтра о 8:00 за київським часом, а це означає, що крамниця дядечка Ґейба вже назвала переможців першої The Steam Awards.

Valve підійшла до голосування з гумором і запропонувала спільноті незвичайні номінації. Наприклад, звання «негідника, який потребує обіймів», отримала негідниця GLaDOS із Portal 2.

«Ще 5 хвилинок» — саме це речення має властивість майнувати головою протягом матчів, але найчастіше, за версією спільноти Steam, його використовують власники Counter-Strike: Global Offensive.

Буває, що під час гри у вас витягується обличчя. Серед ігор, що здатні дивувати, у номінації «Ого-о-о-о, чуваче!» перемогла Grand Theft Auto V. Кримінальний блокбастер не обійшла боком і нагорода «Гра у грі» за найкращі міні-ігри.

Також одразу дві нагороди отримала Euro Truck Simulator 2: «Сідайте і розслабтеся» та «Мені ця гра здавалася крутою ще до здобуття нею нагороди».

За чуттєву подачу перемогу в номінації «Я не плачу, просто в око щось потрапило» отримав перший сезон ігрового серіалу The Walking Dead.

Неперевершену в своїй дикості Goat Simulator визнано «найкращим використанням свійської тварини».

У користувацькій номінації «Ба-бах», присвяченій вибухам, перемогла Doom, у номінації «Перевірено часом» — The Elder Scrolls V: Skyrim.

Віртуальна статуетка «Любов і ненависть» дісталася творцям Dark Souls III, «Ліпше із друзями» — розробникам Left 4 Dead 2.

Нагадаємо також, що Steam оголосив лідерів продажів 2016 року, а українська спільнота Steam Translation Server підготувала путівник україномовними іграми Steam.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Oleksandr Masnyi

  ех,шкода номінації ”ого,чуваче” =)

  • Михайло

   Та майже всі номінації дістались не тим іграм.

   • Oleksandr Masnyi

    Так,по деяким видно,що Стім міцно до себе прив’язав купу народу)

  • Люди якісь нерозумні. Серед номінацій була Інфініт, а вони проголосували за якесь ДНО

   • Oleksandr Masnyi

    І Відьмак там був,Відьмааак. А вони бац і за якесь ГТА проголосували. Зовсім совісті ніякої.

    • Marian Nalepa

     Я теж розчарований деякими номінантами, але більшість зробила своє. Як завжди.

 • Oleksij Bunyk

  А для мене КС це зазвичай – пограв трохи, зрозумів що всі навколо грають краще за тебе і забив на пів року.