Доповнення Blood and Wine для The Witcher 3 вийде в 2016 році

Стало відомо, що доповнення пригод Ґеральта з Рівії під назвою Blood and Wine вийде в 2016 році. Про це повідомив директор проекту Конрад Томашкевич. Також для фанатів забавки вийшов новий, епічний, за словами самих розробників, трейлер третього Відьмака…

Цей рік був дійсно епічним для всієї команди Відьмака. Ми випустили третю гру серії, над якою так довго працювали. Після цього ми пішли далі і дали гравцям стільки безкоштовних DLC, скільки змогли. Після виходу доповнення Hearts of Stone, зважаючи на відгуки ґеймерів, ми зрозуміли, що зробили гру ще кращою. У ході роботи ми намагалися постійно вносити щось нове і якщо ви порівняєте Wild Hunt з нашою попередньою грою, то побачите, що кожний елемент гри був покращений або змінений. Зараз ми працюємо над доповненням Blood and Wine, яке має вийти у 2016 році. Дякуємо всім хто був з нами увесь цей час!


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Reveta

  Я впринципі давно знав, що доповнення планують весною 2016…

  А трейлер непоганий)

  • Oleh Kulikov

   Так, про це казали відразу при анонсі доповнень.

   Але чом би не насмоктати новину, еге ж? Чекаю, коли тепер з’являться новини про дату релізу Fallout 4 чи зняття Batman: Arkham Knight з продажу в Стімі.

  • ZeRM

   ну ось нагадали вам)

 • Dobriy Vecher

  Новина “пахне альпійскою свіжістю”

 • Andrey

  А в чому новина? Про це вже 7 місяців як відомо?