Безкоштовне DLC та купа дрібних виправлень для Bombshell

Bombshell-Free-Download-PC-Game

Розробники добряче розрекламованої і, в результаті, вщент знищеної критиками Bombshell вирішили не лежати на підлозі, поки рефері рахує до десяти, і через півтора місяці після релізу гри випускають патч 1.1, що виправить безліч проблем, серед яких кепське розташування суперників, низька якісь звукових ефектів, невідповідність рівнів складності тощо. Також будуть додані стімівські досягнення і картки. Ком’юніті-менеджер Treyarch, Джош Олін зазначив, що відгуки гри в Steam в рази вищі за думку критиків, і добре репрезентують всю суть гри, а вихід патчу тільки підтверджує гарне ставлення розробників до фанатської спільноти, хоч було б добре, аби всі подібні проблеми вирішувалися ще до релізу.

Оновлення 1.1 не тільки виправить безліч проблем, а  й  додасть нових  принесе додатковий контент, у вигляді олдскульного DLC  Shellshock Missions,  яке змусить головну героїню пройти низку складних випробувань. Доповнення буде цілком незалежним від самітної кампанії гри.

На даний момент в Steam діє добряча знижка в розмірі 33% на придбання іграшки, а обговорити, наскільки ж кепською Bombshell виявилась можна під лютневим оглядом Олекси.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →