Бої у Star Citizen — на заздрість консольникам

Те, що амбітний космічний проект Star Citizen не з’явиться на консолях — давно відомий факт. Але мені, як консольнику, сумно до нестями. А Кріс Робертс спільно з фанатами завзято продовжують мої тортури чудовими роликами шаленого ігроладу.

c56ecf7e041f22987c51d87b42f08762

Незважаючи на відсутність конкретних дат релізу, проект росте, а гравцям порціями видають початковий контент. Останнє, що потішило — командирський модуль Арени (Arena Commander module), який дозволяє гравцям випробувати своїх “пташок” у симуляторі польотів та у режимі бій проти всіх.

Відомий ютубер Gizimoo86 змонтував вибірку найяскравіших моментів своїх польотів, з яких файно видно, який ігролад зараз. Погляньмо:

Круто, чи не так? Розробка проекту реально затягнута і якоїсь миті я вважав, що насправді не існує нічого, окрім блоґу розробників та рендерених відео, але ім’я Кріса Робертса давало надію. Наразі виглядає усе перспективніше і проект має певні серйозні нариси та напрацювання.

Нагадаю, що Star Citizen — це космічний, торговий та бойовий симулятор, який розробляється компанією Cloud Imperium Games на базі рушія CryEngine4. Вихід гри попередньо заплановано на середину 2016 року. Незважаючи, що ігролад явно консольного типу, реліз відбудеться тільки для ПК на Microsoft і Linux. Також анонсована підтримка Oculus Rift.

А як вам Star Citizen? Долучились до проекту? Чи згідні з рішенням зробити гру ПК-ексклюзивом?


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Dmytro92

  Я от що думаю, якщо в космосі немає повітря, а вогонь горить тільки коли є повітря, то як в космосі можуть бути вибухи які супроводжуються вогнем?

  • Kirill Stanchik

   Утечки воздуха с подбитого корабля?

  • Xilandro

   Тому що вибухи без вогню то нудно. Те саме й про звук в космосі. Його там немає, але ми невпинно чуємо усе що відбувається навколо корабля =)

   • Kirill Stanchik

    Это всё фантазия пилота которым управляет игрок =))

  • Nick Oros

   У космосі вогонь не може палати, але вибухи – річ цілком реальна. А щодо звуків, то більшість подібних ігор мають просте пояснення: звуки для пілота симулює бортовий комп’ютер для кращого сприйняття оточення.

 • Kirill Stanchik

  > анансована підтримка Oculus Rift
  “анОнсована” вроде же.
  По делу: боёвка шикарна. True next-gen.

  • Guinnes

   Дякую, виправив.

 • Volodymyr Karbivnychyi

  Виправте “у режимі псячих боїв” на “у режимі dogfight чи бій проти всіх”. Сам термін dogfight позначає повітряний бій між вищичувачами.

 • Дмитро Спасюк

  Galaxy on Fire дивиться й то краще.