Cantabile Orchestra готують новий сезон концертів

Керівництво оркестру Cantabile Orchestra повідомило, що вже розпочато підготовку до нового сезону виступів. Найближча серія концертів запланована на жовтень 2015 року, в таких містах як Київ і Львів. Цього року буде збільшено масштаб шоу, у якому відтепер будуть присутні сучасні світлові ефекти. Також, організатори обіцяють, що публіка буде частиною концерту.

Будуть і ігрові, і кіно-концерти, а також готуйтеся до сюрпризів, яких кантабільці припасли чимало на 2015 концертний рік. Стежте за новинами на нашому сайті, щоби дізнатися більше про майбутні концерти Cantabile Orchestra.

Cantabile Orchestra — колектив, що спеціалізується на виконанні музики з саундтреків до фільмів, ігор, серіалів, а також репертуару відомих виконавців різних стилів (рок, поп, фолк). Музика виконується на акустичних інструментах з періодичним використанням електричних, а діапазон стилів, у яких грає ансамбль вельми широкий: класика, джаз, поп, рок, фолк та інші.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Олександр Xray_StyleZ Величко

    Львів чекає! ;)

  • srakamotyka

    І знову Олекса буде ведучим, так?)

  • Viktor Tverdun

    Там 20 травня мав бути концерт, але його скасували, казали що перенесуть на вересень і ті самі квитки можна використати. Якщо матимете інформацію про таке, то повідомте, будь ласка.