Чарівний проект Grow Home анонсовано

GrowHome_Announcement_01

Створення Grow Home почалося з експерименту, забавної іграшки для невеликої групи розробників. Але, продовжуючи возитися з нею, команда з восьми осіб побачила унікальний шарм та індивідуальність розквіту їхнього творіння. І це змусило їх налаштовувати та доповнювати проект, допоки вони не отримали гру. Натхненням для команди стали серія романів «Путівник по галактиці» та чарівний анімаційний фільм «ВОЛЛ·І».

GrowHome_Announcement_02

Крихітна команда спочатку запустила гру серед своїх співробітників. Звідти вона розповсюджувалася, доки не дійшла до топ-менеджерів Ubisoft, які вирішили запустити цей експериментальний проект. Те, що почалося, як пісочниця для тестування процедурної анімації, виросло у щось більше.

Grow Home — це історія BUD, Ботанічного Корисного Дроїда, якого відправили шукати нові види флори теренами галактики, щоб допомогти зберегти його рідний світ, в якому не вистачає кисню. Він знаходить ідеальний зразок у Зоряній рослині.

Продюсер проекту Пітер Янґ пояснює:

Ми уявляємо собі Зоряну рослину, як гігантське бобове стебло. Місія BUD — зростити стебло та дочекатися насіння.

GrowHome_Announcement_04

Розпочавши керування BUD, ви допоможете стеблу рости та підніметесь до його вершини. При цьому вам доведеться подорожувати через серію плавучих островів і будувати власний ігровий майданчик у небі. Їздячи на стеблі у повітрі, ви будете формувати свій власний неповторний світ, досліджуючи нові місця та зустрічаючись із різними рослинами і тваринами.

Це жива істота, вона зростає, і керування стеблом — це дика їзда, але його форма залежить від вас.

 

Grow Home вийде для ПК 4 лютого 2015 року у Steam. Дуже приємно, що в Ubisoft не розучилися робити маленькі та душевні забавки.

Читайте також

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 • Guinnes

  Треба буде спробувати.

 • Dmytro92

  В Юбісофт розробники хороші, це керівництво придурки.

  • Ernst_09

   ну, де ви ще бачили керівництво, яке б підтримало щось на зразок BloodDragon?
   тому не все так і погано.

   • Dmytro92

    Ну це так, але серія Асасина це просто знущання над гравцями як на мене, звичайно зрозуміти їх можна та і ігри непогані але тим не меньше.

Популярне