Чергова «Королівська битва», цього разу на мобільних пристроях

PlayerUnknown’s Battlegrounds вчинив справжній фурор, продавши вже 20 мільйонів копій і зібравши в онлайні декілька мільйонів гравців. Звісно ж, усім хочеться частинки ласого пирога і Tencent не виключення.

Tencent — це китайська інтернет-компанія (четверта за величиною у світі), яка володіє долями в надпопулярних онлайн іграх, як-от: League of Legends, Clash of Clans та PUBG. Нещодавно вона намагалася придбати PlayerUnknown’s Battlegrounds, але їй це не вдалося. Безперечно, керівництво компанії засмутилось, адже PUBG просто таки вибухнув, затягнувши сотні тисяч китайських гравців у свої тенета. У зв’язку з цим компанія вирішила зробити свою гру в популярному жанрі «Королівська битва», але для мобільних пристроїв, щоб уникнути прямої конкуренції зі згаданим чемпіоном. Називатиметься проект Glorious Mission і це буде «королівська битва», що ще тут скажеш…


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Interzeroid

    “як-от: League of Legends, Clash of Clans та PUBG. Нещодавно вона намагалася придбати PlayerUnknown’s Battlegrounds, але їй це не вдалося.” Я так розумію, замісь PUBG хотіли написати дещо інше.

    • Vladyslav Papidokha

      Малось на увазі повноцінне поглинання ПУБГ, зараз вона володіє тільки певною частиною акцій.