Чи PlayStation Plus насправді така вигідна?

Ресурс Push Square провів цікаве дослідження, об’єктом якого є підписка PlayStation Plus. Вони вирішили підрахувати, чи справді передплата цього сервісу така вигідна для власників консолей сімейства PlayStation. Адже, нагадаємо, що окрім мультиплеєрних можливостей PS4, ця підписка дозволяє щомісяця отримувати безкоштовні ігри.

За підрахунками порталу, у 2014  році американські власники PS Plus могли безкоштовно отримати ігри на загальну суму $1349, тоді як європейські передплатники могли безкоштовно завантажити ігор на суму £960 (приблизно 1500 доларів). А заплативши за річну підписку PS Plus 50 доларів, щомісяця тобі в середеньому пропонуватимуть ігор на суму  125 доларів. Додайте до цього постійні знижки на решту платних ігор і вигода стане ще очевиднішою.

Звісно, ви можете сказати, що більшість безкоштовно пропонованих ігор не належать до ААА-категорії і ваша правда. Але враховуючи те, що середній бал цих проектів на Metacritic склав 79/100, цей аргумент мало значить.

PS-Plus

Читайте також

Уже відома дата виходу нової God of War

God of War

Досягнення в PSN можуть приносити вам гроші, але якщо ви живете в США

PS4 Platinum Trophy

Офіційний блоґ PlayStation назвав ігри року

PlayNews #258 — PlayStation Meeting 2016

Підсумки PlayStation Meeting

Рестрім PlayStation Meeting 2016 | ЗАПИС

PlayNews #256 — PlayStation, Battlefield 1…

Безліч нових скріншотів Final Fantasy XV

 • POROSUS

  Ех, якби ж вони ще й час на проходження цих ігор видавали…

  • Victor Solomko

   Вони деякі ігри дають навіки а інші на деякий час!Але це дуже рідко так вони дають навіки

 • jaguar_arx

  Ну до речі за рік на пс4 в п+ були аутласт і файтінг інджастіс – це не дешеві ігри, хоч і не тріпл ей. а наступного місяця наче як буде стендалон доповнення до інфеймоус секонд-сан. Те ж досить крута річ. Та й інші ігри які вони видають, досить цікаві

  • Victor Solomko

   Я підписаний і це крута штука)

 • George Filipchuk

  Я сам підписаний на Playstation Plus і хочу сказати, що це дуже крута штука.
  Тим більше якщо в тебе декілька консолей від Sony. Наприклад, так як у мене, PS3 і PSVita – то 4-6 халявних ігор на ці консолі + скидки + хмара для зберігання сейвів з ігор.

  • Victor Solomko

   Я теж підписаний)Для мене ця штука вигідна

Популярне