Cities: Skylines — круті продажі і антипіратство

Cities-Skylines-1024x629

На офіційному Твіттері містобудівного симулятора Cities: Skylines з’явилась свіжа інформація про те, як продається гра. Сьогодні — через шість днів після релізу — продажі гри перевищили позначку в 500 тисяч копій, що є особливо хорошим показником, враховуючи те, що гра створювалась у новій інтелектуальній власності та ще й як ексклюзив для PC.

Хоча на старті релізу гра також потрапила під удар цифрових піратів, співробітник компанії-видавця Шем Йорджані на днях поділився цікавим способом боротьби із крадіжками ігор, який вони планують використовувати у випадку зі Cities: Skylines. Його суть полягає у тому, аби створити такі умови, які забезпечать чесному гравцю значно комфортніше грання у порівнянні з піратами. Досягатиметься це шляхом регулярного додавання безкоштовного контенту.

Наш план проти піратства — зробити чудову гру ще кращою завдяки безкоштовним розширенням контенту.

До прикладу пан Шем привів гру Magicka, яку протягом 13 днів оновили 14 разів. У підсумку навіть пірати перестали заливати оновлені версії гри на торенти. Ще б пак! Значно простіше користуватися автооновленнями у Steam’і.

Ще одним вагомим аргументом у боротьбі з піратством є підтримка “Майстерні Steam”, де сотні умільців власними силами творять унікальний контент, з якого кожен може вибрати щось на свій смак.

Ми впевнені, що Cities: Skylines житиме ще дуже довго, — як це є у багатьох іграх Paradox Interactive.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Олександр Xray_StyleZ Величко

  Як би парадоксально це не звучало, але “Парадокси” в моїх очах все ближче та ближче наближається до статусу “компанія добра”. Дуже вже мене тішить їх політика по відношенню до гравців!

 • Don Rumata

  Може хтось в курсі – видавати Mount&Blade 2 вони ж будуть, чи вже хтось інший?

  • Поважаю “Парадокс інтертеймент” але десь читав, що розробка Mount&Blade 2 була призупинена…(
   Поки-що періодично граю в War of the Roses.

   • Don Rumata

    Жаль, хотілося побачити розвиток такої чудової гри…

 • Богдан Маньковський

  Запам’ятайте – зламати гру для піратів (тим паче професійних) – раз плюнути. Навіть 28 разів залити на торрент-трекер з оновленням.
  Останню хорошу “спробу захисту” пам’ятаю для Драгон Ейдж (точно не помню назву) – суть в тому, що коли ви купляєте гру в Steam разом з нею вам видають маленький файл (тісно прив’язаний до марки вашого CPU). Без нього гра не запускається, а навіть якщо і вийде – буде 100 тисяч багів і глюків. Навіть тут пірати дещо придумали — створили свою базу з цих файликів до кожної марки CPU, в яку кожен день “донори” скидали ці файли і назви своїх ЦП. Авжеж до всіх варіантів було важко дойти (особливо якщо комп. старий або специфічна начинка), але база була доволі велика і поповнялась кожну годину. Свого CPU на я нажаль не найшов, хоча це було лише через декілька днів після релізу. Тепер, напевно, уже є. Так що я “пішов” качати)))