Creoteam повертається з новою грою!

Після випуску Collapse” і “Collapse: Rage” Creoteam зникла з поля зору гравців. Ходили чутки, що компанія розвалилася, але розробники продовжують працювати над іграми і експериментувати з ігровими механіками.

У понеділок в Steam Greenlight вийшла нова гра компанії: покроковий футбольний менеджер “Football Tactics”. Гравці вже називають її сумішшю шахів та футболу чи “Героїв” та футболу. Гра зрозуміла, має глибокі тактичні можливості та незвичайну покрокову механіку.

Основа Football Tactics — тактика і простота. Гравці зможуть визначити слабкі та сильні сторони команди супротивника, і виставити проти неї оптимальний склад.

4

Гра дає можливості будувати стадіони, наймати помічників, купувати і продавати футболістів та прокачувати їх, а також вивчати нові фінти. Також розробники обіцяють додати підтримку модифікацій. А це означає, що гравці зможуть створювати свої ліги та команди.

Ось як виглядає матч у Football Tactics:

На даний момент ви можете проголосувати за Football Tactics на Steam Greenlight.

Сайт компанії —  http://creoteam.com/


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Олександр Xray_StyleZ Величко

    Сказати, що гра виглядає жахливо – нічого не сказати…

  • Вова Собко

    Графічно гра не дуже красива, але задумка покрокового футболу це досить цікаво. Нічого схожого не чув. Чекатиму нових подробиць та більш красивої картинки.