Cuphead обзавівся фанатським мультсеріалом

Відразу після свого виходу Cuphead завоювала серця фанатів і не даремно. Чудове графічне оформлення, пам’ятна музика та запальний ігролад мало кого могли залишити байдужими. І оскільки дизайном гра завдячувала мультфільмам 30-х років 20 ст. — виникало доцільне питання: а де ж мультик із цими чудовими героями? Фанати вирішили покласти край таким питанням.

Саме так народився на світ мультфільм Cuphead, який дещо відрізняється за настроєм від гри, але все ще чудово виглядає, звучить та викликає посмішку. Тому рекомендуємо вам ознайомитись із цим коротким творінням і бажаємо авторам наснаги задля його продовження.

Читайте також

Підсумки The Game Awards 2017

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

PlayNews #305 — Loot box’и, PUBG…

Overwatch loot box

Порадник ґеймера: Вересень 2017

Divinity: Original Sin II

Відьмак: Полювання вибирається із виробничого пекла

Відьмак: Полювання

З Відьмаком в Новий Рік

Відьмак: Полювання — прожектори і магія

Відьмак: Полювання — Новий тизер і свіжі подробиці

  • Tymofii Zamezhnyk

    По-перше, PlayUA про кожну фанатську роботу по кожній грі буде робити замітки на сайті (хай навіть у hotdiggedydemon анімація справді гарна)? По-друге, це навіть не мультсеріал, назва, свідомо чи ні, клікбейт. Чекніть інші відео з каналу автора, він просто іноді робить рандомні відео про рандомні ігри.

    • Vladyslav Papidokha

      Деякі фанатські роботи й спраді варті уваги, чому б не викроїти їм долю уваги? З назвою, можливо, й спрвавді погарячкував, але ж раптом це станеться? Буде круто.

Популярне