Дата виходу і трейлер стильного жахастика White Night

Вихідці з компанії Eden Games, що колись зробила п’яту частину серії Alone in the Dark, не так давно створили власну студію, якій дали назву OSome. Так-от, тепер розробники OSome повідомили точну дату релізу їхньої першої гри — виконаного у чорно-білих тонах жахастика White Night. У вільному продажі проект з’явиться 3 березня у версіях для PCPlayStation 4 та Xbox One.

Розробники називають проект горором, в якому увага зосереджена на виживанні зразка старої школи. Гравцю у White Night потрібно буде досліджувати ігровий світ, взаємодіяти з ним, а також вирішувати хитромудрі головоломки, більшість з яких засновані на використанні світла. Сюжет гри розгорнеться у похмурому покинутому домі, до якого головний герой увійшов, аби попросити допомоги після автомобільної аварії. Але замість неї він стикається з напруженими і небезпеними подіями, що роблять його заручником злощасного маєтка.

Творчий керівник студії Ронан Куафф, описав свій проект наступним чином:

Це гра нашої мрії. Ми прагнули створити щось таке, що відразу сподобається ґеймерам, але при цьому буде виділятися на тлі сучасних проектів жанру. Наша гра перейняла такі особливості класичних горорів, в тому числі оригінальної Alone in the Dark, як дорослу історію, пропрацьованих персонажів, захопливе оточення та вивірений баланс напружених і страхітливих моментів. White Night — це стара добра історія про привидів, повна загадок, поезії, алхімії і саспенсу.“

Подивимось, чи вдастся розробникам задовольнити прихильників жанру цим стильним проектом.

Читайте також

Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Чого очікувати від Need for Speed Payback?

Rebellion анонсовує новий шутер Strange Brigade

Друга річниця Rocket League

Анонс і перші подробиці FIFA 18

Зустрічайте Need for Speed: Payback

  • Ggen

    героєві не вистачає червоної краватки і буде місто гріхів

  • “горорів” – як же мене це бісить. horror, а не gorror =

    • MrBTTF

      Український г більш близький звук до англійського придихового h, а ніж х. Якби було gorror, то передавалося як ґорор

Популярне