Дати виходу перевидань Heavy Rain і Beyond: Two Souls для PS4

Студія Quantic Dream повідомила дати релізу перевидань Heavy Rain і Beyond: Two Souls для PlayStation 4. Почнемо з другої, адже вона вийде швидше — 26 листопада цього року. Ні, ми не помилились — реліз справді відбудеться наступного тижня. Перевидання Heavy Rain вийде значно пізніше — 1 березня 2016 року.

За оновлену Beyond: Two Souls покупцям доведеться віддати 30 доларів. Взамін вони отримають гру з роздільністю 1080p та поліпшеною графікою. Для більш реальних відчуттів PS4-версія використовуватиме динамік DualShock 4. Також нове видання вміщає всі доповнення, які виходили до гри, та робить важчими для проходження певні ігрові уривки.

Придбавши нову Beyond: Two Souls, ви отримаєте знижку на покупку поліпшену Heavy Rain, точну ціну якої ще не було оголошено.

У день виходу перевидання Heavy Rain, тобто 1 березня наступного року, у продаж надійде The Heavy Rain and Beyond: Two Souls Collection, збірка обох ігор для PlayStation.

Наразі Quantic Dream також працює над новим тайтлом під назвою Detroit: Become Human.

Читайте також

Уже відома дата виходу нової God of War

God of War

Трейлер Detroit: Become Human обурив британських політиків

Detroit: Become Human

Досягнення в PSN можуть приносити вам гроші, але якщо ви живете в США

PS4 Platinum Trophy

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

Planescape: Torment отримає перевидання

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

  • jaguar_arx

    Нарешті :) Чекаю. ПС3 не мав ніколи, придбав ПС4, але завжди хотів погратись в хеві рейн, бійонд 2 соулс і ласт оф ас. Останню з трьох вже пройшой на ПС4, тепер і ці дві гри теж пограюсь. :)

Популярне