Dead or Alive 5 Last Round завітає на ПК!

Dead or Alive 5 Last Round портують на ПК! Легендарна серія файтингів, яка бере початок ще з аркадних ігрових автоматів 1996 року. Славиться ультрареалістичною фізикою грудей жіночих персонажів (саме так, крихітко) та винахідливими бойовими режимами. В 2006 році франчайз навіть обзавівся кіноадаптацією, але окрім чудово підібраних акторів, які дійсно були схожими на ігрових персонажів, фільму нічим похвалитися (P.S. Лайно).

В сервісі Steam, гра вже стала доступною для замовлення, а реліз назначено на 17 лютого 2015-го. Нам обіцяють 34-х бійців (найбільша кількість в серії), сюжетну кампанію та інтерактивні бойові арени, а онлайн режими з’являться тільки 3 місяці після релізу, видно дуже нетерплячі люди в Tecmo :)


 Бонусні матеріали:


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Охохо, згадую як я з друзями рубився в DoA 2 ще десь 2001 році на дрімкасті і нам вважалося, що круче файтенгу бути не може.

 • POROSUS

  Mortal Kombat, Street Fighter та Tekken … І ось, нарешті, я зможу пограти у Dead or Alive!

  • Вже вкотре запитую – де офіційне підтвердження того, що Теккен буде на ПК?
   PS. Фільм жестяк.

   • Mikots

    Насправді то вилами по воді писано) Всі новини, які кажуть про вихід на PC, зсилаються на цю статтю: http://www.kdramastars.com/articles/29351/20140718/tekken-7-pc-confirmed.htm. Але той сайт, схоже, в минулому дурив людей на рахунок ПК-портів, тому не факт.

   • POROSUS

    Ну я мав на увазі, Street Fighter X Tekken, я розумію, що це не зовсім Tekken… Але я грався в Tekken на Ігростанції друга і зтих пір чекаю ПК-версію.
    А фільм – нічний жах для фанатів серії.

 • Interzeroid

  Аніта Саркісян, я викликаю тебе!!!

 • Interzeroid

  Там ще з’явився тизер до Street Fighter V.