Дебютний тизер-трейлер фільму «007: Спектр»

У мережі з’явився дебютний тизер наступного фільму про Джеймса Бонда — «007: Спектр». Тизер наочно демонструє те, що нам відомо про сам фільм — майже нічого. Бачимо лише атмосферні уривки того, як Джеймс Бонд відправляється у загадковий край, щоб розібратися з власними секретами минулого життя. Із цих кадрів важко зрозуміти щось конкретне, але від цієї загадковості, інтерес до фільму тільки зростає.

Щоб ви знали, в оригіналі абревіатура SPECTRE розшифровується як Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion. Українською це буде так — “Спеціальна організація по контррозвідці, тероризму, помсті і здирництві”.

Нагадаємо, що разом із Деніелом Крейгом, який виконує роль Бонда учетверте, у зйомках взяли участь Моніка Белуччі, Крістоф ВальцЕндрю СкотДейв Батіста та інші.

1$_V?_Job Name

Прем’єра фільму у світовому прокаті відбудеться 23 жовтня 2015 року. На українських теренах стрічку почнуть показувати з 29 жовтня.

Читайте також

Права на фільм про Соніка тепер у іншого власника

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Нові подробиці про фракції у Warhammer 40K: Dawn of War 3

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Перші оцінки Dead Rising 4

 • В мене в же довгий час цей дядько ну ніяк не в’яжеться з Джеймсом Бондом, адже всі чудово знають, що справжній Бонд – це Пірс Броснан! ^___^
  А взагалі, (пошепки) всі ці “Бондіади” – це завуальовані 2-х годинні рекламні ролики Aston Martin, тільки тссс… – нікому не розказуйте цю таємницю!…

  • Та ну, який Броснан? Всі фільми “бондіани” до Крейґа — це мульфільми в стилі “Нестримних”.

   • Traveler

    Я колись також вважав Броснана “еталоном” Бондіани, але якось з друзями мали дискусію на цю тему, Дійшли до висновку, що Крейг таки значно кращий і реальніший Бонд: дивлячись на нього, віриш, що ця людина холоднокровно може вбивати, дудлити віскі і боротись із світовим злом. А з Броснаном асоціюється хіба Ліптон-чай і такий собі вуйко в літах, за яким ще бігають молодиці :)

  • Malaggos Godeghym

   Я теж не вважаю Крейг’а справжнім Бондом.

  • Юрій

   На мою думку найкращим Бондом був Роджер Мур

Популярне