Defense of the Legends — Dota 2 оновлення 7.00

Це сталося!!! До легендарної Dota 2 вийшло оновлення 7.00. І що ж воно нам принесло? League of Legends! І це не круто. Одразу скажу, що я активно граю і в те, і в інше. Обидві гри мають свої принади, і це круто! Було. Та про все по порядку.

Кілька років тому “ліга” теж робила великий апдейт і змінила майже все. Та тест цього апдейту тривав майже рік. А от Valve не переймається про реакцію гравців і вивалила оновлення одразу й без пояснень. Це перше, що мені не сподобалось. Та далі цікавіше.

Навіщо вигадувати щось нове, якщо можна просто понапозичати в конкурентів? Більш симетрична карта і яскраво виражені лісники з LoL, таланти з HotS — і вуаля! Та якщо чесно, то з цим дота втрачає значну частку оригінальності. Адже навіщо дві Ліги Легенд на ринку? Тільки одна з них вже перевірена часом, а інша повністю позбавлена балансу й сповнена підводних каменів у вигляді баґів.

НАВІЩО?!!!! Цей допис — крик душі, що переповнена найрізноманітнішими емоціями і далеко не всі з них позитивні. Можете вважати, що це анонс більшого, ні БІЛЬШОГО матеріалу, який я буду писати протягом мого знайомства з патчем 7.00, тож слідкуйте за оновленнями і, не думав, що я таке скажу, бережи нас Господь!

Читайте також

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Тиждень MOBA (Heroes of the Storm) | ЗАПИС

Тиждень MOBA (League of Legends) | ЗАПИС

Літні розваги у Heroes of the Storm

D.Va в Heroes of the Storm і інші цікавинки

Стрім Heroes of the Storm 2.0 | ЗАПИС

Отримайте безкоштовно 20 героїв у Heroes of the Storm 2.0

У Dota 2 потрібно буде купувати героїв?

 • Oleksandr Masnyi

  ЗЕ ЕНД ІЗ НІР!!!!!!!

 • Mista B

  dota 3 is here

 • Pan Diman

  Рано чи пізно будь-яка гра «помирає». Давно вже настав час.

 • Oleksij Bunyk

  А мені як людині що вже більше двох років не граю Доту2, а Лігу Легенд, навпаки здається, що це непогано. Гра повинна змінюватись, інакше застій, який хоч яким б збалансованим не був, надоїдає.
  Через такі оновлення ЛоЛ якраз і не втрачає популярність, хоча після кожного нового серйозного патчу (переробка стрільців, магів, асасинів, лісу etc.), все ком’юніті ниє, як і тут. Але правда, що несподіваних оновлень не буває, вони десь місяць на тестовому сервері обкатуються. Ну і загалом взаємодія розробників з користувачами присутня, може і це введуть в доті в патчі 8.00, а ще систему репортів, яка б працювала… І величезний худ на пів-екрану забрати б. Ех тоді можна було б і в обидві гри грати, а так.

  І позичати в конкурентів це не так погано, якщо робити це нормально, ліс в Доті вже давно треба було розвивати. А ще здається що до яскраво виражених лісників трохи далеко. Тому треба було називати статтю Defense of the Storm, з HotS взяли більш очевидні речі.

  Загалом вважаю це плюсом, треба буде спробувати витерти пил з мого 1800ммр аккаунту і перевірити чи всі досі люблять моїх родичів як і раніше…

  P.S. ПлейЮА грає в ЛоЛ? Несподівано=) Де ж сінематик Елементаліст Люкс?

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  Все тече та змінюється, але куди і як – час покаже.

  • Oleksandr Masnyi

   люті дропи і викиди – Дота бореться)

 • slaffko

  Мне кажется, что игра стала интересней. Стало больше возможностей для сапортов и лесников. Я заметил что стримов по доте стало больше.

Популярне