Демонстрація можливостей нового покоління CryEngine

Художник оточення зі студії DICE Йоакім Стіґсон вирішив показати можливості нового ігрового рушія CryEngine четвертого покоління. Отримавши рушій у своє розпорядження, він створив ігрове демо, на якому демонструється природа гірської місцевості та інтер’єр затишного будинку. Для унаоченння пан Йоакім показав два відеоролики: перший демонструє денний період, другий — нічний.

Хоча ефект “ух, ти!” ці відеоролики викличуть у не багатьох, окремої похвали заслуговує робота зі світлом і тінями, а також промальовування природної місцевості, зокрема рослин. Тим більше, враховуючи, що це лише технічне демо, можна зробити висновок, що потенціал у четвертого CryEngine величенький.

День

Ніч

Зазначимо, що на цьому рушію вже розробляється ціла низка цікавих проектів, серед яких слід виділити Star Citizen і Kingdom Come: Deliverance.

Читайте також

PlayNews #313 — Private Division, Crytek…

Star Citizen

PlayNews #293 — Hellblade, Battleborn…

10 найочікуваніших ігор 2017

Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Відеоогляд Battlefield 1

Огляд Battlefield 1

Безкоштовний тиждень у Star Citizen

 • Dmytro92

  Не надто вразило якшо чесно.

 • Така от демонстрація нового рушія CryEngine 4? Вода без жодного брижу (до того ж лагаюча), хоч би показали якусь анімацію, поведінка (активніша) рослинності, хутра, тканин… Коротше, не айс=

 • Юрій

  Природа краще виглядає ніж середина будинку

 • Сергій Леополіс

  На мою думку світ у “The vanishing of ethan carter” Був гарнішим… І це врахавуючи той факт що у грі світ був ігровим а не пре-рендером…
  Та й освітлення посереднє, у іграх Юбіків , на моє око, краще “грає промінням”…

  • AlexAGC

   “The vanishing of ethan carter” Використовувала технологію 3D сканування. А ця робота створена однією людиною без цих технологій.

 • Роман Гузь

  І тут заплакав мій комп:”Не потягну!”
  P.S. :Пишіть у кого подібна ситуація.

 • AlexAGC

  Це всього на всього робота художника на рушію CryEngine 3.6 А не демонстрація CryEngine 3.

 • Interzeroid

  Можливо, я щось неправильно зрозумів. Але пригадую, що розробники CryEngine казали, що номерних версій не буде, бо вони весь час туди додають щось нове. Тому навіть не зрозуміло, який номер у рушія.

  • Спірне питання. Багато журналістів пише, що це CryEngine 4, засновуючись на тому, що це вже четверте покоління даного рушія. Те саме, що із майбутньою Mass Effect. Хтось каже Mass Effect 4, хтось Mass Effect Next.

   Проте, думаю, правильніше буде трошки змінити заголовок цієї новини, щоб люди не плутались. Це і зроблю. Дякую :)

 • дійсно не погано, але до ефекту “ух ти!” не дотягує!
  Я один не можу зрозуміти, чому художник з DICE піарить рушій студії Crytek, котрі по-суті є їх конкурентами??
  (в галузі ігрових рушіїв, права на які продаються, як окремий комерційний продукт)
  Чи може Electronic Arts вже придбали і Crytek теж??

  • AlexAGC

   1. Ця робота була зроблена для себе, як демонстрація своїх навичок. Художник з DICE колись працював у Лондоні в Crytek і добре знає цей рушій. CryEngine 3 на даний момент можна придбати за 10$. А ось Frostbite можна використовувати лише для продуктів EA.

 • Reveta

  От якби в кінці ця вся радість взлетіла в повітря, от тоді було файно:)
  Але якщо серйощно, то нарешті ми входимо еру некс джену…

 • iStork

  Друзі, це лише нерухомі об’єкти. Це слабенька інформація. Мені б цікавіше було побачити фізику. Динаміка рухів, вибухи, руйнування всього і вся – ось що показує справжню якісь рушія. От наприклад вогонь в каміні зовсім сиренький, а вода в калюжі зовсім жахлива. Поряд пісок блищить як котячі яйця, а вода матова. Непорядок.

Популярне