Детально про Hearthstone #2

Автор: Тарас Пузак

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU.

meta42ranksЩотижневий мета-рейтинг який надала команда DKMR. Варто знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

Німота і обеззброєння

meta42deckkНайбільшою зміною в меті, за останній час, стала неймовірно мала кількість використання в якості ремувалів“ — карт з ефектами німоти  та обеззброєння“. Spellbreaker і Ironbeak Owl дедалі частіше трапляються в колодах воїнів, мисливців, чорнокнижників та деяких інших класів.

Контроль“-воїни почали використовувати Spellbreaker’а, як відповідь на Sludge Belcher і Savannah Highmane. Німота“ також корисна проти Twilight Drake, Undertaker та інших створінь, які використовуються для підсилення трунаря. Однак в іграх проти швидкихколод мисливців з Knife Juggler та Snake TrapSpellbreaker в колоді воїна замінюється на Ironbeak Owl. Він не лише добре працює проти потужних передсмертних хрипів, але й допомагає швидко розмінятися з Undertaker’ом на столі. Це створіння стає дедалі популярнішим у колодах мисливців, оскільки є твариною та дозволяє прекрасно впоратися зі Sludge Belcher’ом. Через цей taunt, а також набридливого Undertaker’а, по дві копії Ironbeak Owl почали додавати в свої колоди „генд“- та „зоо“-чорнокнижники, хоч раніше більш ніж одну таку карту вони не використовували.

Завдяки воїну з його неймовірно великим арсеналом зброї, та шаману з двома Doomhammer’ами, гравці дедалі частіше почали використовувати в колодах Harrison Jones та Acidic Swamp Ooze. І те, і інше створіння з легкістю може зламати весь план Тралла на гру, який аж занадто покладається на силу свого молота. Гарісон, крім усього цього, дає додаткову перевагу у вигляді добрих карт.

Якщо одні гравці надають більшу перевагу Ironbeak Owl анжі Spellbreaker’у, то іншим більше імпонує Acidic Swamp Ooze ніж Harrison Jones, щоб могти знищити ранній Eaglehorn Bow мисливця, а також ефективно розмінятись з його створіннями.

У зв’язку зі зростанням популярності цих карт, шаманів з двома Doomhammer’ами, можна побачити дедалі рідше. За таке досягнення слід подякувати його суперникам, котрі використовують Harrison Jones. А ось велика кількість створінь з німотою“, навряд чи втримає гравців від Sludge Belcher’ів та Undertaker’ів. Але якщо ви один з таких гравців, будьте готові до того, що вам треба буде змінювати свій план на гру, якщо проти вас задіють ці ремувал“-карти.

Колода тижня

„Генд“-чорнокнижник, на жаль нічого конкретно, про цю колоду сказано не було. Як на мене, то це найпростіший „генд“-чорнокнижник, котрий нічим не відрізняється від інших.

Останні статті

STS UA — звіт за 2017

Автор: STS UA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Підсумки 75-ої церемонії вручення премії «Золотий глобус»

Автор: Владислав Папідоха

Golden Globe

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Автор: Владислав Папідоха

Враження від Games Gathering 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Games Gethering 2017

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня
 • Вова Собко

  От яка рубрика мені подобається. Люблю Хартстоун. Сам в основному граю Чорнокнижником. Джараскуса ой як не вистачає. Питання: його можна вбити картами, які знищують персонажів як от ” витягування душі” чи ” слово сили: біль”?

  • ні,тільки спелом за 0 – вбити демона

  • Wyrax

   Інколи Джараксус потрапляє на поле бою, а не замінює героя. Наприклад, якщо умре Voidcaller http://www.hearthhead.com/card=1806/voidcaller і витягне його на поле :))
   Тоді його можна швидко знищити корапшеном, словом сили та іншими спелами, але зазвичай Джараксус на 5-му ході додає противнику мороки :)

 • І знову дякую за статтю, продовжуйте. Я сам граю за шамана, тактику будую навколо “передсмертного хрипу”.