Детально про HearthStone #3

Автор: Тарас Пузак

У циклі цих публікацій поговоримо детально про Hearthstone. Інформація надана порталом IHEARTHU.metaranks43 Це щотижневий мета-рейтинг, який надала команда DKMR. Слід знати, що статистика не про те, хто сильніший чи крутіший, а про те, які класи та архетипи їхніх колод є найбільш розповсюдженими в меті. Попри те, що найчастіше найсильніші колоди є найпопулярнішими, так стається не завжди, оскільки це всього лиш частина роботи механізму мети.

У той час, як Чемпіонат Світу з HearthStone не привніс значних інновацій та зрушень сил в меті, сам BlizzCon порадував насправді захопливою новиною: Ґобліни та Гноми  завітають на наші ПК та iPad’и цього грудня, а це означає, що нас очікують серйозні зміни в меті. Доки ми не можемо точно знати, як буде розгортатись ситуація після виходу першого доповнення до HearthStone, оскільки у нас немає інформації про всі нові карти, але ніхто ж нам не заважає порозмірковувати на цю тему.

sheep

Безымянный

Ґобліни та Гноми

Одною із найзахопливіших та цікавих карт є Explosive Sheep. Це сильне раннє створіння проти агресивних колод, особливо проти зоо“-чорнокнижника, гра котрого опирається на захоплення стола багатьма створіннями. Найімовірніше, ця карта добре пасуватиме до контроль“-колод воїнів і паладинів. Воїн має декілька різних Whirlwind“-ефектів, з якими можна буде комбінувати вівцю. Паладин дуже слабкий проти агресивних колод, оскільки не має в своєму арсеналі якихось ранніх карт, що завдають шкоди декільком цілям одночасно. Explosive Sheep владнає цю проблему і дасть йому суттєві шанси на перемогу проти зоо“-чорнокнижника.

Цікаво, що вівця також є картою з передсмертним хрипом. Хоча навряд чи її можна буде використовувати в агресивних колодах з Undertaker’ом, а от як протидія йому — підійде ідеально. Особливе значення має можливість Explosive Sheep завдати три одиниці шкоди підсиленому один раз Undertaker’у: одиниця власної атаки + передсмертний хрип на дві одиниці шкоди.

shredder

Друга цікава карта з Ґоблінів та Гномів“  — Piloted Shredder. Це ще одне потенційно потужне створінням з передсмертним хрипом, яке дозволить зберегти якесь створіння на своїй частині стола, навіть після власної смерті. Параметри 4 одиниці шкоди та 3 одиниці здоров’я для вартості в 4 мани, на перший погляд, роблять його доволі слабким, оскільки будь-яке 3/2 створіння за 2 мани легко може з ним впоратись. Але завдяки своєму передсмертному хрипові Пілотований Шаткувач майже завжди буде картою 2 створіння в одному. Урешті-решт за 4 мани ви доволі часто будете отримувати створіння із загальною сумою характеристик в 12 очок (4/3 + 2/3 або 3/2). Цей передсмертний хрип також робить карту потенційно більш потужною в агресивних колодах, у порівнянні з іншими створіннями за 4 мани (наприклад Chillwind Yeti), за рахунок своє стійкості проти заклять по декількох цілях. Єдина слабкість проти Piloted Shredder’а, через що він, можливо, не зможе створити належний фурор в меті, це саме його слабкість проти 3/2-створінь за 2 мани.

Колода тижня: „Мідрейндж“-мисливець

Останні статті

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Casual Connect Kyiv 2017

Чи потрібен світу молодий Бонд?

Автор: Володимир Вітовський

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Автор: STS UA

Приховані ігрові механіки

Автор: Олег Куліков

Half-Life

П’ять елементів Люка Бессона

Автор: Володимир Вітовський

ГРА РОКУ 2016 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

 • Скільки веселого рендому нас очікує! Це будуть цікаві дні у Хартстоун!

 • Вова Собко

  Вівця мені не сподобалася. Вангую, що їй з часом змінять вартість на 3.

 • Як завжди все класно.

 • Andrey Chorny

  Багато карт з цього доповнення виглядають доволі фановими, такі як “пілотований шаткувач”, про який ви нагадали, а також велика купа карт, які будуть “бомбардувати” столи своїми бойовими криками. Мене, власне, порадували сильно “Старий Крошер Сніда”, який є сам по собі міцною картою, так ще й викликає інакшу легендарну карту(а кількість дорогих и потужних легендарок не така вже й мала). Також дуже потішним буде “Блескотрон-3000”, який я буду з радістю комбінувати з кислотним слизнем або Харісоном Джонсом (якщо цей блескотрон мені взагалі дропнеться :c).

  • freexomka

   Занадто дороге комбо по мані, на Бликсотрона-3000 та Гарісона. Та і на 7 ході, Блискотрон та Слизень це занадто слабкі карти.

   • Andrey Chorny

    Карта Блискотрону то слабка, звісно, але ж сама суть Блискотрона в фані, і так зрозуміло, що він сам по собі не дуже іграбельна карта. Та і на 7 ході Блискотрон + слизень якраз наверстають собівартість, за рахунок появи зброї у героя. Єдина зброя, поява якої не бажана – молот паладіна за 1 ману, все інше в принципі відбиває вартість цих двох карт. А комбо з Харісоном Джонсоном буде непоганим дропом 2, або й більше, карт. А якщо гравець з особливою вдачею, то може ще й витягне срібний клинок, або кровавий вій.