Diluvion — постапокаліпсис на дні океану

Незалежна студія Arachnid Games і видавництво Gambitious Digital Entertainment анонсували пригодницький екшн під назвою Diluvion, кошти на розробку якого було зібрано ще минулого року завдяки успішній Kikstarter-кампанії.

Дія гри відбувається після всесвітнього потопу, де залишки людства намагаються вижити під товщею води, покритою непроникним шаром льоду. Гравцеві належить взяти на себе роль капітана одного з дев’яти підводних човнів, найняти досвідчену або не дуже команду і відправитись на пошуки пригод в безкрайніх водах всесвітнього океану, багатого різними скарбами, гаванями і фракціями.

Також у грі буде можливість облаштувати власну базу, яка дасть змогу отримати більше ресурсів і популярності, залучаючи рідкісних торговців і досвідчених моряків. Під час подорожей гравцям будуть траплятися як ворожі мисливці за ресурсами, так і різноманітні монстри, породжені темними глибинами. Тому чи не основним завданням буде пошук ресурсів для поліпшення субмарини, щоби збільшити власні шанси на виживання у цьому холодному і ворожому світі.

Вихід Diluvion запланований на осінь цього року для ПК і Mac.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • AnDy_nin.Ja

    Файна контора робить! Сподіваюся усе здужить.