Доктор Хаус та Локі знімуться у шпигунській драмі „Нічний адміністратор“

Знаменитий актор Г’ю Лорі, що зіграв головну роль у серіалі „Доктор Хаус“, збирається знятись у шпигунській драмі  “Нічний адміністратор”, телеадаптацією роману Джона Ле Карре, за сценарієм, що напише Девід Фарр. У списку головних героїв помічений також Том Гіддлстон, відомий за ролями у фільмах серії „Тор“, що скоріш за все зіграє знову ж таки негативного персонажа.

1834257090

У сюжеті, звісно, не обійдеться і без жіночої ролі Софі, хоча хто гратиме, поки що невідомо. Але, як ідеться у романі Ле Карре, опублікованому у 1993 році,  головнийCCIE 400-101 персонаж Джонатан Пайн, британський солдат, що працює нічним адміністратором в розкішному готелі, закохався у жінку, пов’язану із Річардом Онслоу Ропером, торговцем зброєю. У подальшому Софі переповідає Пайну страшні докази злочниу  Річарда, а той у свою чергу передає їхSY0-301 exam своїм друзям у британській розвідці. У цій частині Софі гине, і Пайн розпочинає помсту за Софі.

Сама історія, якщо не читати роман, трішки схожа на фільм „Шерлок Холмс: Гра тіней“, де головні персонажі намагались викрити зловісного Джеймса Моріарті, математичного генія, що планує щось погане для Європи, та світу загалом. Сподіватимемося, що „Нічний адміністратор“ буде наближений до цієї історії, адже Г’ю Лорі, за свої 8 сезонів у серіалі „Доктор Хаус“, спромігся розгадати чимало загадок, а от Том Гіддлстон у фільмі „Тор“, встиг не раз померти, залишившись живим у підсумку.

Читайте також

Обираємо стратегію року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Усі 8 тайтлів Mega Man X завітають на актуальні платформи

Mega Man X

Обираємо файтинг року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

A Way Out розповсюджуватиметься з безкоштовною перепусткою для друзів

Нове доповнення до Hearthstone уже вийшло!

Hearthstone: Kobolds and Catacombs

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Підсумки The Game Awards 2017

  • Andriy_Wolf

    Круто

Популярне