Документальний серіал про українських сталкерів Insiders Project покажуть у кіно

За тиждень Ukrainian Film Distribution і FILM.UA Group розпочнуть показ циклу документальних фільмів про міські дослідження Insiders Project.

За кілька років команда Insiders Project знайшла безліч обʼєктів, які є культурною спадщиною минулих епох і представляють історичну цінність. Місія Insiders Project — створити відеомузей, показати унікальну культурну, історичну і архітектурну спадщину, адже з кожним роком країна втрачає десятки таких місць.

Тунелі, бомбосховища, метро, підземні річки, законсервовані заводи та найвищі мости — ці важкодоступні локації, розташовані на землі, під землею та над землею, стали обʼєктами досліджень команди. Хлопцям довелося спуститися по кволих сходах в глибокі колодязі, піднятися на найвищі точки дахів, мостів та вишок по зовнішнім конструкціям і сплавитися підземними ріками.

Премʼєрні покази відбудуться 11 березня в харківському кінотеатрі «Парк» і одеському кінотеатрі «Родина».

«Ми давно знали, що те, що знімають хлопці з Insiders Project — альтернативний кінотеатральний контент високого рівня», — каже продюсер проекту Катерина Вишневська.

Наразі члени команди активно знімають матеріал для другого сезону. Проект встиг привернути увагу міжнародної публіки: 2016 року в Каннах британська компанія придбала права на дистрибуцію першого сезону. Міжнародна версія циклу матиме назву Soviet Megamonsters.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →