Документальний серіал про українських сталкерів Insiders Project покажуть у кіно

За тиждень Ukrainian Film Distribution і FILM.UA Group розпочнуть показ циклу документальних фільмів про міські дослідження Insiders Project.

За кілька років команда Insiders Project знайшла безліч обʼєктів, які є культурною спадщиною минулих епох і представляють історичну цінність. Місія Insiders Project — створити відеомузей, показати унікальну культурну, історичну і архітектурну спадщину, адже з кожним роком країна втрачає десятки таких місць.

Тунелі, бомбосховища, метро, підземні річки, законсервовані заводи та найвищі мости — ці важкодоступні локації, розташовані на землі, під землею та над землею, стали обʼєктами досліджень команди. Хлопцям довелося спуститися по кволих сходах в глибокі колодязі, піднятися на найвищі точки дахів, мостів та вишок по зовнішнім конструкціям і сплавитися підземними ріками.

Премʼєрні покази відбудуться 11 березня в харківському кінотеатрі «Парк» і одеському кінотеатрі «Родина».

«Ми давно знали, що те, що знімають хлопці з Insiders Project — альтернативний кінотеатральний контент високого рівня», — каже продюсер проекту Катерина Вишневська.

Наразі члени команди активно знімають матеріал для другого сезону. Проект встиг привернути увагу міжнародної публіки: 2016 року в Каннах британська компанія придбала права на дистрибуцію першого сезону. Міжнародна версія циклу матиме назву Soviet Megamonsters.

Читайте також

UFD та FILM.UA Group показали в Одесі та Харкові два фільми Insiders Project

Cold Iron Studios розробляє нову гру за мотивами «Чужого»

Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Robot Cache

Нова Fable уже у процесі розробки

Fable

Оголошено дату релізу Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

У Fortnite: Battle Royale зіграло понад 40 мільйонів гравців

Fortnite: Battle Royale

Far Cry 5 матиме рекордну для серії кількість персонажів

Final Fantasy XV Windows Edition вийде в березні

Популярне